Tantras apmācības kurss sievietēm “Šakti atmodināšana - atvērta sirds un sakrāla seksualitāte”  

Jau pavisam drīz šī gada Jūlijā mēs aicinam Tevi uz 3 sevis izpētes dienām - patiesa, tīras enerģijas piepildīta sievišķīga pulcēšanās, lai atgrieztos mājās, pie Savas iekšējās mīlestības, sirds vieduma un patiesās būtības.

Fantastiska vieslektore Maya Devi (Krievija) ar unikālu apmācību kursu pirmo reizi Baltijā

Viņa ir  sertificēta psiholoģe, Dao sieviešu prakšu vadītāja, Osho meditāciju pratiķe. Piedāvā individuālās konsultācijas, ģimenes uzstādījumus, autore vairākiem sieviešu dziedināšanas kursiem, ieskaitot “Sieviešu Dao skola – mīlestības ceļš”,  joni (yoni) masāžas terapeite, kā arī kaislīga dejotāja, izmantojot kustību terapiju, kā veidu Sevis realizācijai.

Vada Tantras grupas, ķermeņa terapiju un dzimtas programmu dziedināšanu, tādā veidā sagatavojot mūsu ķermeni un apziņu galvenajai daļai – sakrālās seksualitātes atmodināšana un dziļāko meditācijas stavokļu sasniegšana.


Maya Devi ir trausla un maiga no ārienes un apskaužami spēcīga un stipra no iekšienes, viņa bezbaulīgi ienirst tur, kur citi neuzdrošinās – mūsu apslēptajās Dvēseles un Zemapziņas dzīlēs. Jau daudzus gadus viņa ceļo pa Pasauli dziedinot un daloties ar savu pieredzi, kā arī ar senām, īpašām zināšanām.

Viņa izstaro dzīvesprieku, mīlestību un patiesu ekstāzes stāvokli. Viņas dzīves ceļš ir Tantra, kas viņai ļauj realizēt savu Augstāko misiju un ar to viņa iedvesmo arī citus – savienoties ar savu Augstāko ES.Ieskats par 3 dienu kursa programmu: “Šakti atmodināšana - atvērta sirds un sakrāla seksualitāte”   

Ikdienā nav pieņemts runāt par garīgām praksēm, trūkst informācijas apmaiņas par mūsu patieso Sievišķo dabu. Trūkst izpratnes par patieso vērtību un nozīmi, ko nes mūsu sajūtas un emocijas. Daudzas sievietes ciešs no zinību trūkuma, visdrīzāk pat nenojaušot savu patieso potenciālu...

Iespējams arī Tu esi piedzīvojusi sajūtu, kad ir pazudis dzīvesprieks, veselība, radošais gars un iedvesma. Iespējams, ka pazaudēji jau to tik sen, ka domā, ka Tev tas nekad nav piemitis. Ir vien sabiedrības uzliktais slogs un pienākumi: dvēsele mirkst asarās un par prieka atblāzmu spēj lasīt vien skaistos romānos, kas palīdz kaut uz mirkli sajust kā būtu, ja būtu.

Kāda gan ir sieviete, kad viņa dzīvo sievišķajās enerģijās? Tā ir sieviete- dieviete, kas mirdz un staro, gluži kā bites dūc pie zieda, arī citi cilvēki pievelkas pie šīs sievietes. Tas nebūt nenozīmē, ka ir jābūt ārisķīgam skaistumam, tas ir gara skaistums un vienotība, tā ir tīra enerģija, ko jūt pat veikala pārdevējas ne tikai tuvie draugi un paziņas. Ik katra šīs sievietes ķermeņa šūna pauž mieru, stabilitāti, vieglumu. Ir tik labi būt viņai līdzās, vai vari iedomāties sevi- ka tā vari būt arī Tu?  

Par laimi Pasaulē ir saglabājušās Tantras un Dao prakses un zināšanas, kas izskaidro un sniedz šo visnotaļ ļoti būtisko un dzīvi mainošo informāciju, pieredzi, kas palīdz savienoties ar savu patieso būtību.


Šakti (शक्ति) no Sanskrita tulkojas kā - enerģija, spējas, spēks, jauda, ūdens. Šakti arī dzen tiek saistīts ar bezgalīgo dvēseles radošumu un bezgalīgo enerģiju fiziskajā matērijā. Kā vēsta Tantra, tas ir sievišķais princips Visumā.

Runā, ka Visumā ir bezgalīgi daudz enerģijas un sievietes ķermenis ir savā ziņā kā “antēna”, lai piekļūtu šai enerģijai - nodrošinātu materiālās dzīves vajadzības, kā arī - pilnveidotos garīgi.

Kad mūsu enerģētiskajā ķemenī nav bloku, enerģijas aizsprostojumi, tad šī bezgalīgā enerģijas plūsma tiek atjaunota un tā caurstrāvo mūsu ķermeni - enerģētiskais lauks kļūst spēcīgs, mēs jūtamies pārliecināti, kļūstam veiksmīgi, pārticīgi, piesaistam uzmanību, esam prieka pilni, mīloši un starojoši. Šo enerģijas plūsmu ir iespējams pat fiziski sajust, dažkārt pat piedzīvojot enerģētiskus orgasmus.  Un kas zīmīgi, tantra uzsver, ka to sajust ir potenciāli spējīgs jebkuras sievietes ķermenis!

Atgriezies pie sava pirmatnējā stāvokļa Sevī! Visas kopā mēs būsim šeit, lai atbalstītu viena otru un sajustu, ka mēs neesam vienīgās šādas šajā pasaulē un ka šī ir mūsu kopējā, vienotā Sievišķās apziņas pieredze šeit uz Zemes.


Šī būs iespēja kopā ar  Maya Devi noskaidrot:

 • Tantras un Dao noslēpumi par Sievieti, enerģiju un senajām sieviešu praksēm

 • Kā pilnībā uzticēties, paļauties un atvērties Pasaulei un saņemt tās sniegtās svētības un dāvanas  

 • Kā atklāt orgasmisko sievišķo dabu sevī

 • Kā atgūt uzticību sev un vīriešiem

 • Kā veidot attiecības ar Pasauli un cilvēkiem, paliekot savā centrā, sadzirdot savu sirdsbalsi

 • Kā dzīvot harmoniskā saskaņā ar Sievišķo dabu – kā savienoties ar dzemdei, sirdij un apziņai piemītošo intuīciju

 • Kādi ir mūsu dažādie aspekti - apbrīnojami jutekliska, maiga, asa, nikna, kaislīga, spēcīga un starojoša Sievisķā daba. Mīlestības daba.

Kursā tiks iekļauts:

 • Senās tantras sieviešu prakses

 • Sieviešu Dao prakses

 • Aktīvas meditācijas un šamaniskās elpas prakses

 • Sakrālie sieviešu rituāli un iniciācijas

 • Sieviešu apļi un dalīšanās no sirds

Rezultāts, ko vari sagaidīt:

 • Zināšanas par vīrišķo, sievišķo enerģiju; kuri ir sievietes spēka centri un kā tos spēcināt

 • Savienošanās ar savas dzīves Sievišķo plūsmu

 • Sajust dziļu mīlestību pret sevi

 • Atjaunot savu enerģētisko sistēmu

 • Atbrīvoties no saviem attiecību radītajiem pārdzīvojumiem

 • Atbrīvoties no sieviešu veselības problēmām

 • Atvērties, pieslēgties savam seksuālajam dzīvības spēka avotam

 • Dzīvot atrodoties meditatīvā stāvoklī


Apmācību programmas dalības maksa trīs dienām:

Ja piesakies līdz 15.05.  180EUR

Ja piesakies līdz 15.06. 210EUR

Ja piesakies pēc 15.07. 240EUR

Pēc 15.07. 280EUR


Pasākuma norise: 19-21.jūlijs

19.jūlijā 15:00 – 21:00

20.jūlijā 9:00 – 21:00

21.jūlijā 9:00 – 18:00


Vietu skaists ir ierobežots!

Pasākums norisināsies krievu valodā un tiks tulkots latviešu valodā.

Pasākuma norise: vieta ir Rīgā, tiks precizēta dalībniecēm.


Lai pieteiktos aizpildi šo pieteikumu: pieskaies šeit

Ja ir papildus jautājumi vai neizdodas pieteikties caur formu sazinies aija@egomane.lv


*16., 17., 18. Jūlijā  būs atvērtie sarunu, meditāciju vakari:

Ievads – kas ir Tantra, Dao? Ar ko atšķiras sieviešu prakses no vīriešu? Kā sajust savu enerģiju? Kā nezaudēt enerģiju? Kā savienoties ar saviem spēka centriem? Kas ir meditācija sievietēm? Kas ir “yoni” un kā izveidot saikni ar savu yoni?

Dalības maksa (piesakoties līdz 15.jūnijam) 20EUR par vakaru, retrīta dalībniecēm 10EUR. Pēc 15.jūnija 30EUR.

*Sīkāka informācija sekos....


Dejojam savu unikālo Šakti deju kopā un ienirstam savā svētajā Sievišķībā!


Mīlu sevi. Mīlu savu es.

www.egomane.lv

www.egomane.lv

 .