TANTRAS APMĀCĪBAS KURSS “Šakti atmodināšana - atvērta sirds un sakrāla seksualitāte”

Tā bija patiesa, tīras enerģijas piepildīta sievišķīga pulcēšanās, lai atgrieztos mājās, pie savas iekšējās mīlestības, sirds vieduma un patiesās būtības. Mūs vadīja Fantastiska vieslektore Maya Devi (RUS) ar unikālu apmācību kursu pirmo reizi Baltijā.

Maya Devi ir trausla un maiga no ārienes un apskaužami spēcīga un stipra no iekšienes, viņa bezbaulīgi ienirst tur, kur citi neuzdrošinās – mūsu apslēptajās Dvēseles un Zemapziņas dzīlēs. 

Jau daudzus gadus viņa ceļo pa pasauli, dziedinot un daloties ar savu pieredzi, kā arī ar senām, īpašām zināšanām. Viņa izstaro dzīvesprieku, mīlestību un patiesu ekstāzes stāvokli. Viņas dzīves ceļš ir Tantra, kas viņai ļauj realizēt savu Augstāko misiju, un ar to viņa iedvesmo arī citus – savienoties ar savu Augstāko ES.

Maya ir sertificēta psiholoģe, Dao sieviešu prakšu vadītāja, Osho meditāciju pratiķe. Piedāvā individuālās konsultācijas, ģimenes uzstādījumus, autore vairākiem sieviešu dziedināšanas kursiem, ieskaitot “Sieviešu Dao skola – mīlestības ceļš”,  joni (yoni) masāžas terapeite, kā arī kaislīga dejotāja, izmantojot kustību terapiju, kā veidu Sevis realizācijai.

Vada Tantras grupas, ķermeņa terapiju un dzimtas programmu dziedināšanu, tādā veidā sagatavojot mūsu ķermeni un apziņu galvenajai daļai – sakrālās seksualitātes atmodināšana un dziļāko meditācijas stavokļu sasniegšana.

IESKATS 3 DIENU PROGRAMMĀ: “Šakti atmodināšana - atvērta sirds un sakrāla seksualitāte”   

Ikdienā nav pieņemts runāt par garīgām praksēm, trūkst informācijas apmaiņas par mūsu patieso Sievišķo dabu. Trūkst izpratnes par patieso vērtību un nozīmi, ko nes mūsu sajūtas un emocijas. Daudzas sievietes ciešs no zinību trūkuma, visdrīzāk pat nenojaušot savu patieso potenciālu..

Iespējams arī Tu esi piedzīvojusi sajūtu, kad ir pazudis dzīvesprieks, veselība, radošais gars un iedvesma. Iespējams, ka pazaudēji jau to tik sen, ka domā, ka Tev tas nekad nav piemitis. Ir vien sabiedrības uzliktais slogs un pienākumi: dvēsele mirkst asarās un par prieka atblāzmu spēj lasīt vien skaistos romānos, kas palīdz kaut uz mirkli sajust kā būtu, ja būtu.

Kāda gan ir sieviete, kad viņa dzīvo sievišķajās enerģijās? Tā ir sieviete - dieviete, kas mirdz un staro, gluži kā bites dūc pie zieda, arī citi cilvēki pievelkas pie šīs sievietes. Tas nebūt nenozīmē, ka ir jābūt ārisķīgam skaistumam, tas ir gara skaistums un vienotība, tā ir tīra enerģija, ko jūt pat veikala pārdevējas ne tikai tuvie draugi un paziņas. Ik katra šīs sievietes ķermeņa šūna pauž mieru, stabilitāti, vieglumu. Ir tik labi būt viņai līdzās, vai vari iedomāties sevi, ka tā vari būt arī Tu?  

Par laimi Pasaulē ir saglabājušās Tantras un Dao prakses un zināšanas, kas izskaidro un sniedz šo visnotaļ ļoti būtisko un dzīvi mainošo informāciju, pieredzi, kas palīdz savienoties ar savu patieso būtību.

Šakti (शक्ति) no Sanskrita tulkojas kā - enerģija, spējas, spēks, jauda, ūdens. Šakti arī dzen tiek saistīts ar bezgalīgo dvēseles radošumu un bezgalīgo enerģiju fiziskajā matērijā. Kā vēsta Tantra, tas ir sievišķais princips Visumā.

Runā, ka Visumā ir bezgalīgi daudz enerģijas un sievietes ķermenis ir savā ziņā kā “antēna”, lai piekļūtu šai enerģijai - nodrošinātu materiālās dzīves vajadzības, kā arī - pilnveidotos garīgi.

Kad mūsu enerģētiskajā ķemenī nav bloku, enerģijas aizsprostojumi, tad šī bezgalīgā enerģijas plūsma tiek atjaunota un tā caurstrāvo mūsu ķermeni - enerģētiskais lauks kļūst spēcīgs, mēs jūtamies pārliecināti, kļūstam veiksmīgi, pārticīgi, piesaistam uzmanību, esam prieka pilni, mīloši un starojoši. Šo enerģijas plūsmu ir iespējams pat fiziski sajust, dažkārt pat piedzīvojot enerģētiskus orgasmus.  Un kas zīmīgi, tantra uzsver, ka to sajust ir potenciāli spējīgs jebkuras sievietes ķermenis!

Atgriezies pie sava pirmatnējā stāvokļa Sevī! Visas kopā mēs būsim šeit, lai atbalstītu viena otru un sajustu, ka mēs neesam vienīgās šādas šajā pasaulē un ka šī ir mūsu kopējā, vienotā Sievišķās apziņas pieredze šeit uz Zemes.

MAYA DEVI PALĪDZĒJA NOSKAIDROT:

 • Tantras un Dao noslēpumus par Sievieti, enerģiju un senajām sieviešu praksēm;
 • Kā pilnībā uzticēties, paļauties un atvērties Pasaulei un saņemt tās sniegtās svētības un dāvanas;  
 • Kā atklāt orgasmisko sievišķo dabu sevī;
 • Kā atgūt uzticību sev un vīriešiem;
 • Kā veidot attiecības ar Pasauli un cilvēkiem, paliekot savā centrā, sadzirdot savu sirdsbalsi;
 • Kā dzīvot harmoniskā saskaņā ar Sievišķo dabu – kā savienoties ar dzemdei, sirdij un apziņai piemītošo intuīciju;
 • Kādi ir mūsu dažādie aspekti - apbrīnojami jutekliska, maiga, asa, nikna, kaislīga, spēcīga un starojoša Sievisķā daba. Mīlestības daba.

KURSA PROGRAMMĀ IEKĻAUTS:

 • Senās tantras sieviešu prakses;
 • Sieviešu Dao prakses;
 • Aktīvas meditācijas un šamaniskās elpas prakses;
 • Sakrālie sieviešu rituāli un iniciācijas;
 • Sieviešu apļi un dalīšanās no sirds.

REZULTĀTS, KO VARĒJI SAGAIDĪT:

 • Zināšanas par vīrišķo, sievišķo enerģiju; kuri ir sievietes spēka centri un kā tos spēcināt;
 • Savienošanos ar savas dzīves Sievišķo plūsmu;
 • Sajustu dziļu mīlestību pret sevi;
 • Atjaunotu savu enerģētisko sistēmu;
 • Atbrīvošanos no saviem attiecību radītajiem pārdzīvojumiem;
 • Atbrīvošanos no sieviešu veselības problēmām;
 • Atvēršanos, pieslēgšanos savam seksuālajam dzīvības spēka avotam;
 • Dzīvošanu, atrodoties meditatīvā stāvoklī.