Iedvesma. Seksualitāte. Mūzu retrīts.

Iepazīsti, sajūti, baudi...

9. - 11. marts 2018

 

Burvīgās, pastāv tas kas mainās! Lieliskā ideja par nometni transformējas uz amaizing dienu: Karaliskās seksualitātes dienu! 
Uz šo brīdi vairs tikai 4 vietas, ja vēlies- nāc! Gaidu ziņu! 
P.S.vairāk inf.un programma šeit: https://www.facebook.com/events/592969014368724??ti=ia


Šī nometne ir tapusi kā skaista sadarbība un divu sieviešu unikāla pieredze, vairākus gadus ikdienā strādājot ar sievietēm:

Aija Bandere – iedvesmotāja, mūza, sievišķīgās studijas “Egomāne” radītāja un vadītāja. Sieviete, kas ikdienā iedvesmo simtiem citu sieviešu. www.egomane.lv

Zane Vorma – sievietes ķermeņa izzinātāja un pārzinātāja. “Sajūti” radītāja un vadītāja. Sieviete, kas ikdienā palīdz sievietēm izzināt sevi kā sievieti pilnībā, izprotot vissievišķīgāko un intīmāko ķermeņa daļu. www.sajuti.lv

 

Mūsu abu galveno atziņu, kuras dēļ ar milzīgu mīlestību pret sievietēm radījām šo nometni, varētu ietērpt vienā teikumā – “sieviete var būt sievišķīga, seksuāla un baudpilna mūza tikai tad, kad viņa izprot sevi kā sievieti pilnībā, pieņemot un pārvaldot visu savu ķermeni, arī to vissievišķīgāko un intīmāko daļu”.

Šī nometne ir kā atzīšanās, jā, esmu SIEVIETE, - seksuāla, baudpilna, sievišķīga un sevi mīloša. Mēs nebaidāmies atzīt, ka šī nometne ir unikāla, jo tā ir pirmā nometne sievietēm ar tik juteklisku saturu. Esi mīļi gaidīta kļūt par mūzu!

 


Nometnes sarunas, diskusijas, kustības un tēmas:

Iepazīsti savu ķermeni (Zane Vorma)

Sievietes sievišķīgākais ķermeniskais ceļojums pašai pie sevis. Cik maz mēs kā sievietes patiesībā zinām par savu ķermeni un cik daudz savai sievišķībai nodarām pāri. Atklāti par to, kas atrodas zem kleitas. Pavisam atklāti par vissievišķīgāko zonu ķermenī, vissievišķīgākajiem procesiem mūsos un patieso sievietes spēku. Lai kļūtu par karalieni, ir sevi jāiemīl! Lai sevi iemīlētu, ir jāpazīst savs sievietes ķermenis!

Dieviete Tevī. Karalieņu vakars ar kroņu rituālu (Aija Bandere)

Mistērija un piedzīvojums. Īpašā rituālā tapsi kronēta, piedzīvosi, iespējams, vissievišķīgāko fotosesiju un baudīsi vakaru karaliskā atmosfērā ar svecēm, vīnu un iedvesmojošām sarunām.

Sajūti savu ķermeni (Zane Vorma)

Praktiska nodarbība, kuras laikā sieviete paver sev pilnīgi citu priekškaru uz savu sievišķību, veselību, seksualitāti, ķermeni un baudu.

Vīrietis par sievieti un sievietes ķermeni (Didzis Jonovs)

Vīrietis par sievieti un sievietes ķermeni no vīriešu skatu punkta. Kā vīrieši redz sievieti, kā viņi sajūt sievieti un ko vēlas sagaidīt no sievietes. Kopīgais un atšķirīgais emocionālajā un seksuālajā pasaulē.

Sieviete un mēness (Aija Bandere)

Miegs, sapņi, nakts burvība, mēness nozīme sievietes dzīvē, mazliet spožuma un brīdis prieka radīšanas procesā.

Juteklisks karalieņu vakars. Juteklisks pārsteigums

Baudi savu ķermeni (Zane Vorma)

Ļoti sievišķīgi un intīmi parunāsim par baudu. Ķermeniskās valodas spēks un baudas attīstība savā ķermenī.


Kas mēs esam tagad. Likumsakarības (Aija Bandere)

Viss dzīvē notiek tieši tad, kad tam ir jānotiek. Praktizēšana būt šeit un tagad. Saprast kā situācija A noved pie situācijas B, ieraudzīt likumsakarības savā dzīvē. Kā realizēt savu būtību- ieraudzīt sevi.

 

Nometne notiks karaliskajā viesu namā “Pļavnas”, Drustos no š.g. 9.-11.martam. Detalizētu nometnes programmu vari saņemt, rakstot e.pastu: zane@sajuti.lv vai egomanesstudija@gmail.com

Nometnes cena: 232EUR.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots.

 

Pirmā iemaksa: 93EUR. Otrā iemaksa:139EUR. 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .