DIEVIETES JAMAIKĀ 2019
Dievietes ceļo. JAMAIKA. Ziemeļamerikas valsts, karību jūras piekraste

Dievietes Jamaikā 2019

Nav vārdos izstāstāms cik daudz var piedzīvot sajūtas- emocijas, sajūtu kokteili dodoties kopā vairākām meitenēm uz pasakainu valsti! 

jā, tas patiešām nav parasts brauciensm, tas ir absolūti neparasts! 

Ko mēs darījām būdamas Ziemeļamerikas valstī Jamaikā... ikdienas būšanu pie Karību jūras pat nepieminēšu... bet ja nopietni, tad jautājums ir, ko tik mēs tur nedarījām :) !!!!

Šī bija nometne kurā ikviena dalībniece piedzīvoja absolūti unikālus dabas brīnumus, ko tādu, ko nav iespējams redzēt un sajust ne Latvijā, ne Eiropā kopumā. Jā, šis brauciens bija ekskluzīvs!

Jamaikieši apbūra ar savu viesmīlību un pozitīvo skatījumu uz dzīvi.

Šī ir nometne, kur piedzīvojām sajūtu kokteili: bija viss, gan saulriets Rics Cafe, gan lēciens ar virvi viņu skaistajā “Blue Hole”... unikāla pastaiga- tūristiem neiepazītā ceļā ejot pa lietus mežu. Gatavojām kopā ar jamaikieti Sherie, kura ēdiena “Jerk Chicken” recepti ir guvusi mantojumā no ģimenes. Šeit mēs piedzīvojām mirkli: šeit un tagad! Ikviena no mums spēja atslēgties no visām ikdienas rūpēm un, iespējams, plānotājā parādījās vieta arī jaunām idejām, sapņiem. Ar ikdienas jogas un meditācijas praksēm pavisam viegli sajutāmies, cik labi ir sākt rītu ar liegu saplūšanu pašai ar sevi.

Egomānes nometnes it kā notiek daudzām meitenēm/sievietēm esot kopā, bet patiesībā tas ir amazing piedzīvojums katrai sevī- ieraugot sen aizmirsto, no jauna samīļojot sevi un savu es...no jauna pieskaroties īstajām dvēseles stīgām un atceroties: kas Tu esi, kāpēc esi šeit un visbeidzot- no sirds sajūtot, cik Tu pati esi kolosāla!

Tas bija mūsu 2019.gada vislabākais sākums! PASAKAINS!

Galerija Dievietes Jamaikā 2019

Par šo nometni žurnālā Privātā Dzīve

Paldies milzīgs, Aija un Antra


www.egomane.lv

 .