Nometne dievietēm Portugālē. 

Mīlu sevi. Mīlu savu es.

Dievietes devās uz Portugāli “restartēt sevi, veikt atjaunošanos un iemīlēt sevi arvien vairāk”! 

Nometne norisinājās 2017.g.oktobrī

Sava iekšējā spēka attīstības - enerģijas nometne. Braucām uz Portugāli “restartēt sevi, veikt atjaunošanos un iemīlēt sevi arvien vairāk”!
Nometne tika rīkota laikā, kad Latviju iekrāso skaistās rudens krāsās. Laikā, kad gribējās vēl mazlietiņ vairāk saules, kad  brīvdienu peldes baudīs vien “Latvijas Ronītes”. 
Šajā nometnē mēs aizmirsām ikdienas steigu un atkal no jauna iepazīnām katra sevi un savu es. 
Par garīgo labsajūtu rūpējos es – Aija, Egomānes studijas idejas radītāja un vadītāja, bet par zemes lietām: spēka attīstību, vingrumu, atjautību un visiem praktiskās dabas jautājumiem rūpējās Guntis, kurš veiksmīgi ir absolvējis sporta akadēmiju, kā treneris un ikdienā ir kaislīgs sporta cienītājs un praktizētājs. 

Ko mēs darījām: 
  • Ikrītu fiziskā spēka attīstības nodarbība: “Atmodini Dievieti sevī” , lecām, skrējām, pat piepumpējāmies!
  • Dienas vidus daļa, kur katru dienu mēs devāmies iepazīt vietējās pludmales, skaistās pilsētas… un pat tirgu… vienā no dienām devāies uz Gibraltāru satikties ar delfīniem, pērtiķiem un citām radībām, baudījām aukstu prosecco un picu botāniskā dārza pašā sirdī! Redzējām: Almancil, Quateira, Albufeira, Sagres, Tavira, Lagosa, Vilamoura.
  • Katru dienu baudījām tematiskās un radošās nodarbības: 
  • +++ šis tas ko nevar nemaz ietvert paredzamos teikumos, rāmjos un saturā :)  
  • …vakara gaitā sarunas par dzīvi… mākslu miers/baseins... lieliski pavadīts laiks vienai otras sabiedrībā ar sarunām par Tevi, Mani, Mīlestību un Dzīvi… 

Kā mums gāja? Skaties attēlu galerijā un video! :)


www.egomane.lv

 .