Nometnes Dievietēm Spānijā 2019

    

Tev noteikti ir jāizbauda Spānijas kalnu burvība un zilie ezera ūdeņi, pat nepieminēsim El Chorro Viesu nama kolosālo baseinu un nodarbību terasi.

Iesim pa galvu reibinošām kalnu takām, suposim un peldēsimies ezeros Malagas dienvidos, kā arī sasniegsim kalnu virsotnes. Uzdrīkstēsimies - uzmirdzēsim! Atklāsim sevī nezināmo, pieņemsim zināmo un iemīlēsim sevi vēl un vēl!

Kalnu burvība, meiteņu brīvdienas El Chorro, Spānijas Andalūzijas Dienvidos!

Nometnes laikā:

👟 Dosimies trakingā jeb pārgājienā uz Escalera Arabe (tulk. arābu kāpnes). Tas ir unikāls cilvēka darbs, kas ļauj šķērsot kalnaino līdzenumu. Vairāk nekā 260 dažādu formu un izmēru pakāpieni, kas izcirsti akmenī ļaus mums piekļūt burvīgām ainavām un izbaudīt dabas varenību.
🎯 Caminito del Rey (tulk. karaļa ceļš). Taka, kas vijas gar klints sienu un ir izbūvēta 100 metrus virs ūdens. Taka ir droša un tā ir ne tikai ekstrēma, bet no tās paveras arī elpu aizraujoši skati. Ceļa garums ir 7,7 km, no kuriem 2,9 km ved pa nervus kutinošām laipām gar klints sienu..
🤸‍♀️ Suposim Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā. Protams arī peldes un saules pieskārienu terapija.
🚣‍♂️ Kopīgs piedzīvoojums ar kayakiem Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā.
🧘‍♀️ Pēc izvēles (brīvā diena) iespēja izmēģināt klinšu kāpšanu (viss aprīkojums, instruktori ir pieejams), izjādi ar zirgiem, tandēma lidojumu ar paraplānu. Ir arī opcija – nekā nedarīšana un zvilnēšana pie baseina.
🧗‍♀️ Via Ferrata del Chorro pārbaudīsim mūsu muskuļu spēku un kāpsim klintī pa speciāli aprīkotu vertikālu un horizontālu taku. Laidīsimies pāri aizai un iesim pāri virvju tiltam speciālā aprīkojumā. Vārdu sakot, liksim elpai aizrauties uz mirkli un ļausim no mūsu krūtīm izrauties emociju kliedzienam.


✅Par èdinàšanu brokastīm un vakariņām parūpēsies viesu nama saimnieki
✅Dzīvošana olīvkoku ieskauts El Chorro Viesu nams vairākām meitenēm dzīvojot istabiņās kopā, kolosāls baseins un izcili skaista nodarbību terase.
✅Tikai mums - īpašs Spānijas noskaņās mūzikas vakars
✅Katru modīsimies ar rīta jogas un meditācijas praksi
✅Katru vakaru nodarbības, to tēmas:
🎈Pozitīva attieksme pret dzīvi, kā to veicināt un ieviest ikdienā;
🕉Centrs sevī, sava iekšējā spēka apzināšana un realizēšana;
💄Tavs sievišķības tips (tests par afrodīti);
🎯 Mans dzīves mērķis un ES.
👑Kroņu darbnīca un kronēšana🎀 Atļaujies mazliet vairāk, piedzīvo nepiedzīvoto. Piepildi savu sapni un baudi atvaļinājumu tikai sev! ❗️Mēs par visu būsim padomājuši, lai Tu atvaļinājumā varētu nedomāt ne par ko!


✅ Nometnes izmaksas 545EUR, Tās paredz: visus transfērus Spānijā, ieejas maksas par aktivitātēm,
tai skaitā Via Ferrata (ar visu inventāru un vairākiem instruktoriem), SUP un Kanoe inventāra īre, brokastis, vakariņas un naktsmītne. Ikrīta jogas un meditācijas nodarbības, kā arī ikvakara tematiskās nodarbības.
❎ Papildus izdevumi: avio biļetes, apdrošināšana, vīns un pusdienas. :)katra dalībniece nodrošina pati.

❗️Braucienā dodas tikai sievietes. Vietu skaits ir ierobežots!
❗️Programma ir paredzēta, lai Tev būtu lielisks laika planojums, ja vēlies vari kādu reizi paslinkot, neko nedarīt un baudīt dienas pēc saviem ieskatiem, nekas nav obligāts!


 


 2018tajā gadā norinājās 2 nometnes Spānijā!  

No sirds baudījāmpiedzīvojumu, kurš ir pilnīgi noteikti citādāks un ne ar vienu citu nometni nav salīdzināms. 
Nometne, kas vienmēr ir mazliet aktīvāka un mazliet drosmīgāka, piemērota arī tev, ja tu esi aizrautīga, izturīga, nedaudz traka jeb kopumā fantastiska būtne un lieliska, ja ar humora sajūtu.... Šī nometne ir domāta arī Tev! Esi gatava SEVIS izzināšanai jeb Self Challange. Izaicini un iemīli savu es!  

Bildes no Spānijas 2018: 

Spānija 2018.gada maijs
GALERIJA

Spānija 2018.gada jūnijs 

GALERIJA

Mūsu piedzīvojums video formātā: 


Piesakies iespējams savam vislabākajam braucienam dzīvē 2020. gada pavasarī! 

www.egomane.lv

 .