Nometne pāriem Gruzijā 2018Pirmā nometne Pāriem! Tās laimīgās, kuras jau ir baudījušas Egomānes studijas nometnes Latvijā un ārpus tās (Portugāle, Gibraltārs, Maldīvas un vairākkārt Maroka), jau zina, cik fantastiski un kvalitatīvi tiek pavadīts nometnes laiks un baudīta vietējās zemes dzīve!

Esot šajās nometnēs, mēs esam sapratušas, ka tāda ir vajadzīga ne tikai sievietēm, bet arī pāriem: viņai un viņam. Mēs dodam iespēju piepildīt sapņus, būt tur, kur vēl nav būts! Sajust vienam otru. Piedzīvot vienam otru, saskatīt otrā arvien jaunus ziemeļblāzmas apvaršņus. Uzpildīt attiecības ar arvien jaudīgāku mīlestības degvielu!!!

Ceļojumā labāk iepazīsim sevi, savu otro pusi, satiksim līdzīgi domājošus cilvēkus, kā arī smelsimies jaunas zināšanas gan individuālai attīstībai, gan attiecībām!

Lidosim uz Kutaisi. Šis Gruzijas apgabals ir piemērots tiem, kuri īpaši novērtē katras valsts dabas varenību, tiem, kuri vēlas sajust īpašo gruzīņu viesmīlību, vienkaršību, sirsnību un izdarību!

Par piedzīvojumiem nometnē rūpēsies vesela komanda: arī vietējais saimnieks gruzīns Giga, kurš pavadīs mūs visu ceļojuma laiku! Kopā ar savu mīļoto cilvēku Tev būs iespēja baudīt īstu vasaru - sauli un neaizmirstamu veldzi Melnajā jūrā! Apskatīsim vienu no augstākajiem Gruzijas ūdenskritumiem, kā arī metīsimies aizraujošā raftingā pa kalna upi!

Vai esi kādreiz staigājis pa koku galotnēm? Kā tas būtu? Jūs abi kopā dosieties gida pavadībā pa romantiskām kalnu takām Okatce kanjonā, kuras vijas elpu aizraujošā augstumā, ar neaizmirstamiem dabas skatiem visapkārt.

Pārbaudīsim jūsu kā pāra sadarbību, dodoties nedaudz pārgalvīgā kāpienā gar kraujas malu uz pašu kalna galu, kur slejas slavenais Motsameta klosteris. Ja jutīsi, ka tas ir par traku, tad nodrošināsim Tevi ar transportu, kas nogādās Tevi uz galapunktu. Mēs baudīsim, nevis cīnīsimes!

Apmeklēsim Prometeja stalaktītu alas, kas ir viens no lielākajiem Gruzijas dabas brīnumiem un vienas no lielākajām alām pasaulē. Vēl nebijušas sajūtas mūsos raisīs īpaša mūzikas un gaismu spēle!

Dosimies romantiskās ekskursijās pa Kutaisi vecpilsētu un iepirksimies vietējos tirdziņos, iepazīsim īstu gruzīnu čaču, degustēsim gardus vīnus, kā arī mācīsimies pagatavot tradicionālo Hačapuri ar vietejām saimniecēm pavisam autentiskā vidē. Kungiem būs iespēja savu meistarību pārbaudīt, piedaloties īsta gruzīnu garduma- jēra gaļas šašlika pagatavošanas meistarklasē. 

Laikā, kad dāmas vadīs laiku dažnedažādu rotu gatavošanas darbnīcās, gruzīns Giga večus vedīs īstā nakts “ribalkā”

Gruzīnu īpašā viesmīlība un sirsnība ir zināma visiem, tāpēc neizpaliks arī tradicionālo dziesmu un deju šovs!

Katru rītu kopā ar Gunti Banderu pārus sagaida sportiski, atjautīgi un aizrautīgi uzdevumi, kuru laikā caur dažādām sadarbībām jums būs iespēja atklāt arvien jaunas attiecību šķautnes. Būs jālec, būs javar, būs jābūt atjautīgiem un pats svarīgākais- aizrautīgiem. Guntis Banders ir sporta entuziasts ar Sporta akadēmijas izglītību, viņam piemīt jaudīga humora izjūta un enerģija, kas uzlādē ikvienu!

Kopā ar Egilu Boitmani, vairāku uzņēmumu vadītāju, digitālā mārketinga entuziastu, start up uzņēmumu dibinātāju, mentoru, lektoru un dzīvesziņas skolotāju, jūs uzzināsiet, kā strukturizētsavu dzīvi, sakārtotu, pilnvētīgu, gan ģimenē, gan darbā. Sieviešu un vīriešu lomas, mērķu nospraušana, kā veidot pilnvērtīgas attiecības- tieši jums- viriešiem, stipriem un mērķtiecīgiem!

Laikā, kad vīrieši dosies vīrišķīgos piedzīvojumos, studijas Egomāne vadītāja Aija dāmām piedāvās piedzīvot sievišķīgas meistarklases, kuru laikā apgūsiet jaunas prasmes, kas ieviesīs jaunas kvalitātes attiecībās. Darbosimies arī radoši un lutināsim sevi un savus mīļotos vīriešus!

Aija ikdienā jau gandrīz 10 gadus ir masiere, tapēc jums būs ekskluzīva iespēja: tieši šoreiz pāru nometnē, mēs mācīsimies sniegt masāžu savam mīļotajam cilvēkam. Sajutīsim viens otru- pabūsim sajūtās! 

Antra Boitmane, aktīva dzīvesveida piekritēja, žurnāliste un ceļotāja jums sniegs konkrētas tehnikas, kā plānot un veidot ikdienas dzīvi, noticēt sev, vairot pārliecību par sevi, labāk sajust, baudīt dzīvi un atrast savu īsto aizrautību!

Vēl jūs gaida noslēpumaini uzdevumi ar mīļoto cilvēku, kas būs pārsteigums tieši jums!

Kā ierasts - Egomānes nometnēs pārsteigumi un dāvaniņas ik uz soļa, nāciet- piedalieties, dodieties un esiet šajā piedzīvojumā! Uzdāviniet sev šo braucienu!

Pāru nometnē Gruzijā kopā ar 4 organizatoriem. Uz šo brīnumaino zemi dosies tikai 12 pāri, tātad vairs tikai 10 pāriem ir iespēja. 🙂

Kūrortpilsētas, kalni, skaistas baznīcas, bagāta arhitektūra, melnā jūra, skaisti kalni, brīnumaini minerālūdens avoti un seni arhitektūras pieminekļi ir tikai daļa no jaukajiem pārsteigumiem un neaimirstamāma sajūtām, kas jūs sagaida.

Dalības maksa:
900 EUR katram dalībniekam

Cenā ietilpst:
· Pilna nometnes programma, viss nodarbībām nepieciešamais;
. Ikrīta pāru uzdevumi, izmantojot dažādus vingrinājumus. “Rīta rosme pāriem.”
· Ekskursijas katru dienu, maksas ieejas ietilpst cenā;
· Transfēri uz/no lidostas;
· Dzīvošana mājīgās divvietīgās istabiņās pašā Gruzijas sirdī:
· Kārtīga, autentiska ēdināšana 2x dienā: brokastis, un vakariņas.Tikai lauku produkti, tā teikt viss eko 🙂
· Transporta izmaksas.
- Vietējais gids no lidmašīnas līdz lidmašīnai
- Tematiskās, praktiskās un radošās nodarbības.

Cenā neietilpst:
· Pārlidojums Rīga – Kutaisi (ap 300EUR);
· Apdrošināšana.

Tikai viens nosacījums, lai piedalītos nometnē, Jums ir jābūt pārim!

Vietu skaits ierobežots!
Plašāka programma pieejama pēc pieprasījuma - jautā. 🙂
Antra, egomaneestudija@gmail.com
Tel.27544157

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .