ZIEMAS NOMETNE MŪZU RETRĪTS 2020 | 07.02.2020. - 09.02.2020.

Uzlādējies, smelies iedvesmu un atjauno resursus Egomānes rīkotajā ziemas nometnē - MŪZU RETRĪTS!
Nometne norisināsies no 7. - 9. februārim pasakainā vietā Vidzemē - villā Ungurmalas, kur ķermenis baudīs pirts un baseina priekus, savukārt dvēsle gūs jaunas zinības un pildīs sevi ar jaunām atziņām un iedvesmām. Arī loģiskie prāti tiks nodarbināti un tiks iedoti jauni “instrumenti”, lai veiksmīgāk menedžētu savu ikdienu.

GRUPA IR NOKOMPLEKTĒTA! BRĪVU VIETU NAV.

Kopā ar mums būs vairāki pieredzējuši pasniedzēji, kas šo nometnei padarīs unikālu un īpaši sievišķīgu:

  • ZA N E VO R M A - sertificēta pēcdzemdību iegurņa speciāliste, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstības trenere. Nodarbībā Tu saņemsi atbildes uz, iespējams, vēl sev pašai neuzdotiem jautājumiem par to, kas īsti mums atrodas zem kleitas. Runāsim par to, ko sievietei ir atņēmuši gadsimti. Mēs runāsim par iegurni, par iegurņa pamatnes muskulatūru, par dzīves kvalitāti, kas saistīta ar šo sievišķīgo zonu. Runāsim par sievietes maksti, dzemdi un visiem procesiem, kas ar to saistīti, par intīmajiem muskuļiem un daudz delikātām problēmām, par kurām tik daudz sievietes klusībā raud, bet nerunā. Šī nodarbība dod zināšanas jebkura vecuma sievietei, kā iegurnis spēj ietekmēt sievietes dzīvi, sievišķību, pašsajūtu, baudu, veselību un attiecības.
  • A N D R I T A G R Ī N B E R G A - sievišķības gide ar pedagoģijas maģistra grādu un nu jau vairāk kā piecu gadu pieredzi sarunās ar sievietēm. Šajā tikšanās reizē, izpētīsim piecas sievietes lomas attiecībās ar vīrieti, lai attiecības ar mīļoto vīrieti vestos vēl harmoniskāk. Iepazīstot sevi un cilvēkus apkārt, runāsim par četriem cilvēku tipāžiem saskaņā ar dvēseles laimes vajadzībām un izzināsim piecu mīlestību valodu pamatus. Jo vairāk valodu pārzinām, jo plāšakas komunikācijas iespējas mums paveras. Jo vairāk mīlestības valodu zinām, jo vairāk mīlestības varam just un sniegt otram.
  • A IJ A B A N D E R E - profesionāls koučs, Egomānes studijas vadītāja un autore. “Apzinātība katrai dienai” - kā nodzīvot savu dzīvi tās labākajā versijā, kas ir tie faktori, kas veido mūsu rīcību. Kāda ir atšķirība starp reakciju un rīcību. Kā apzināties sevi kā sava ES labāko versiju. “Dzīves balansa aplis un 2020. gada veiksmes atslēgas”. Katrai no jums būs iespēja noteikt savas konkrētās veiksmes atslēgas, lai 2020. gadu iesāktu apzinātu, jaudīgu un izmantotu katru iespēju savā labā.
  • I R I NA O G S T A - personīgo pārmaiņu koučs, holistiskas veselības aprūpes piekritēja un ēterisko eļļu “mīļotāja”. Nometnē vada nodarbību par ēteriskajām eļļām. Šajā nodarbībā Tu uzzināsi: Kas ir ēteriskās eļļas? Kā tās tiek ražotas? Kā novērtēt ēteriskās eļļas kvalitāti? Kā ēteriskā eļļa darbojas uz mūsu emocionālo stāvokli un fizisko ķermeni? Kādas ēteriskās eļļās ieteicamas konkrētās emocionālos vai fiziskā ķermeņa stāvokļos?
  • A E L I T A L O GI N A - pasniedz nodarbības, kas vērstas uz jaunības, vitalitātes harmonijas un skaistuma atvēršanu un vairošanu dabiskā veidā. Dažādas fiziskās aktivitātes - vingrošanu (aerobika, body toning, body art, maigā joga, ūdensaerobika, kustību un skaņu terapija.) Nometnē vada ūdens aerobikas nodarbības - labrīt, lecam ūdenī! :) Rīta pamošanās ar jaudīgu darbošanos baseinā, lai ķermenis ir maksimāli gatavs jaunai dienai. Nodarbības laikā ķermeņa enerģija tiks maksimāli atjaunināta.

www.egomane.lv

 .