MANS CEĻŠ KOUČINGĀ

Cik vien sevi atceros, vienmēr būtiski man šķitis iedrošināt cilvēkus, ļaut noticēt, ka dzīvē nekas nav labs/slikts, nekas nav neiespējams, bet kā reiz, tieši ir iespējams.

Vairāk kā 10 gadus ikdienā strādājot ar cilvēkiem, lielākoties ar sievietēm, esmu redzējusi un piedzīvojusi, cik būtiski ir saprast pašam cilvēkam, kas ir tas, ko viņš vēlas un kas ir tas, uz ko virzīt savas dzīves enerģiju.

Nereti esmu uzdevusi jautājumu: “Kas ir tas, ko Tu vēlies?” Un ticiet vai nē, šajā brīdī cilvēks apmulst, jo ko gan viņš var vēlēties, ja dzīvē ir tā kā ir. Pats apzināti atsakās pat sapņot.

Tieši tikpat daudz reizes esmu piedzīvojusi brīnumus, kad cilvēks, apjaušot savas vēlmes, aug savā potencialā un realizē iespējas, jo uz brīdi tic sev un savam spēkam, savam iekšējam sapņotājam un dzīves motivācijai.

Tu ikvienā savā dzīves sfērā, izmantojot koučinga metodes, vari gūt uzlabojumus un panākumus, kā arī sajust piepildījuma sajūtu.

Vēl viena būtiska mana atziņa ir tā, ka laiks ir pati vērtīgāka valūta, kas Tev, man… ikvienam no mums pieder un jebkad piederēs!

Mans aicinājums ir nerimstoša klātesamība cilvēkiem, kuri iet savu ceļu - katrs pats vislabāko, nav nozīmes, vai taisnu vai līkumotu, bet savējo.

Kā koučs es varu Tevi iedrošināt virzīties ceļā, un tēmas, kur virzīties noteikti atradīsies ikvienam, kurš apzināti dzīvo savu dzīvi. Tēmas koučingam var būt dažādas:

  • laika menedžments;
  • ideju realizēšana (idejas sākot no dzīvokļa iekārtojuma, pāris simtu eiro vērta biznesa projekta, miljonu eiro vērta biznesa projekta, kāzu organizēšanas un neskaitāmām citām apakštēmām);
  • karjera - izaugsme, izvērtēšana, virzība;
  • garīgā attīstība, laiks sev, attiecības - ar kolēgiem, partneriem, vecākiem, bērniem;
  • viss, kas Tev ir svarīgs, un kur ir nepieciešama virzība var būt koučinga tēma. Koučinga tēmām nav limitu, vien tas, ka katram pašam ir nepieciešams zināt, kas ir tas, kas Tev ir svarīgs.

Koučingā būtisks ir tieši šis brīdis, kādi ir Tavi resursi un iespējas tieši TAGAD! Tas ir arī izejas punkts, kurā sākam darboties - ar šo brīdi.


www.egomane.lv

 .