ASTROLOĢISKĀS UN TARO KONSULTĀCIJAS

Seko līdzi dienas enerģētiskai prognozei katru dienu Egomānes studijas Facebook lapā

KRISTĪNE AKMENTIŅA


Esmu mistiķe-astroloģe, kura ikdienā prot gan lasīt zīmes un kārtis, gan planētas un zvaigznes cilvēku astroloģiskajās kartēs. 

Spēju būt gan nopietna, gan dzīvesprieku izstarojoša vienlaikus. Sirsnīga, bet vērīga, precīza un pacietīga. Un kā gan citādi es varētu lasīt cilvēku uzticētos stāstus un kartes?! 

Ja arī Tu vēlies sirsnīgu sarunu par savām zvaigznēm un stāstiem - raksti! Parasti jau pirmo minūšu laikā ieraugot, sajūtot cilvēku un sarunas laikā iepazīstot, saprotu, kas ir sakāms un kas vēl ne, es teiktu – es nemaz neredzu to, kam cilvēks nav gatavs, lieki neuzņemu informāciju, kas tai brīdī nav nepieciešama. 

Galvenokārt jau cilvēkam ir kāds sasāpējis jautājums vai joma, kurā viņam nepieciešams saprast līdz šim “sastrādāto” un viņš vēlas sajust kādu soli pieņemt nākamo. Katrs mēs esam stāsts - tu esi stāsts, es esmu stāsts. Kas ietilpina sevī daudz, daudz citu mazu romāniņu, trilleru, spoku stāstus un ko tikai vēl ne. 

Un katrs no mums ir daļa LIELĀ STĀSTA. Tā kā ikdienā mans darbs vienmēr saistīts ar cilvēkiem – strādāju klientu apkalpošanas/pakalpojuma sniegšanas jomā, apvienot pat īsti nenākas, tas notiek organiski. Labi, burtiski gluži katram cilvēkam neprasu dzimšanas datus, bet atpazīt saules zīmi var vai arī sajust cilvēka spēcīgo /vājo pusi. “Redzu” un jūtu cilvēku – darbības motīvus, garastāvokli, vēlmes, cilvēka enerģiju. Tam visam klāt pievienojas izteiktie vārdi, balss tembrs, kā arī sejas vaibsti, mīmika, ķermeņa valoda. Un pat nepaskatoties cilvēka zvaigznes, diezgan daudz jau var par viņu pateikt un, galvenais, saprast viņu. Saprotot otru ir daudz vieglāk strādāt, lai gan klienta, gan mans iegultītais laiks vai enerģija būtu ar pievienotu vērtību nevis “pa tukšo”.

www.egomane.lv

 .