Sistēmfenomenoloğiskie izkārtojumi uz figūrām(pēc B.Hellingera metodes)
Privāts izkārtojums par ziedojumu.

Ja neapzinies notiekošo sevī, no ārpuses tas izskatās kā liktens ( K.Jungs).

Es mīlu to, ko daru. Visu, ko piedāvāju citiem, esmu pārbaudījusi pati un tam uzticos. Esmu pabeigusi G.Jākobsones  profesionālo apmācību kursu "Sistēmfenomenoloğiskā konsultēšana pēc B.Hellingera metodes". 

Kas ir izkārtojumi uz figūrām?
Tie ir sistēmfenomenoloğiskie izkārtojumi pēc B.Hellingera metodes, tikai darbs notiek nevis grupā, kur klients izvēlas aizvietotājus, bet individuālās konsultācijas veidā. Konsultācijas laikā klients izvēlas figūras un novieto tās, piemēram, uz papīra lapas, kas apzīmē lauku, kurā notiek darbība, vai izliekot papīra lapas uz grīdas (enkurus).

Ko dod šī metode?
Ir jautājums, notikums, stāvoklis, bloks vai dzīves sfēra, kuru vēlies izprast, mainīt, risināt, transformēt vai vienkārši ieraudzīt. Caur izkārtojumu ir iespējams apzināties sajūtas un emocijas, kas ir bijušas, bet nav līdz galam izreağētas, lai saglabātu vai uzturētu to, kas bija nepieciešams tajā brīdī ( drošības, piederības izjūta utt.). Ir reizes, ka ir jāierauga, ka var citādi. Caur citām sajūtām un saitēm iegūt un paturēt to, kas ir nepieciešams. Pārmaiņu process interesējošā jautājumā var sākties tajā brīdī, kad ieraugi, sajūti, apzinies. Jā, tas ar mani notiek. 

Izkārtojums parāda, kas ir jāierauga un jāapzinās dotajā brīdī, lai sāktos risinājums. 
anta.silova@inbox.lv
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .