Egomānes studijas rīkotie semināri

Vairāk informācijas Facebook lapā www.facebook.com/EGOmanes/events

* Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildi pieteikuma anketu un mēs ar Tevi sazināsimies!

Visas ilustrācijas: Pinterest/ L.A. Photography

21. jūnijs. Vasaras saulgriežu svinības

Vasaras Saulstāvju diena. Tā ir diena, kad Saule nostājas visaugstākajā debesu punktā. Tas ir vasaras pilnbrieds. Gaisā virmo spēcīgas enerģijas. Jau izsenis šis īpašais spēka laiks tiek atzīmēts un godāts. No malu malām saradās Saulstāvju svinētāji, lai ar dziesmām, rituāliem, maģiskām izdarībām, kas ietver arī maltīti, svinētu šo laiku. Kalna galā vai labi pārredzamā vietā tiek iedegta uguns, kas aicināt aicina pievienoties un godāt šos Saules svētkus.

Mīļi aicinām uz pasākumu Tevi vienu vai kopā ar visu ģimeni- veidosim skaistas tradīcijas!

Šogad radīsim šos svētkus sanākot kopā no maliņu maliņām, sanesot Jāņa zāles, pinot vainagus un kroņus, greznojot norises vietu un klājot svinību galdu, lai kopā izbaudītu un pieredzētu Jāņa laika skaistumu un spēku.

Vakara gaitā: sapulcēšanās, “pagalma” rotāšana ar meijām, vainagu un kroņu pīšana, uguns vietas iekārtošana, galda klāšana, Saules pavadīšana, rituālā uguns iedegšana un Saulstāvju uguns rituāls, dziesmas un kopā būšana līdz... saullēktam.

Līdzi ņemam: vainagu un kroņu vīšanai pa ceļam salasītas Jāņa zāles, labu noskaņojumu un prieku, cienasta groziņu, laikam piemērotu apģērbu (sievietēm vēlams ierasties svārkos), līdzekli pret odiem (būsim ezera krastā), Jāņa dziesmas un līgo dziesmas, kas pierakstītas kladēs un galvā.

Pasākumu vadīs dainu dziedājumu, rituālu un godu vadītāja, baltu zinšu un zīmju, baltu kalendāra zinātāja, O&O Academy Latvia vadītāja Māra Brante

Latviskām tradīcijām apvītais pasākums notiks mājīgajā atpūtas kompleksā “Bejas”, Babītes pagastā š.g. 21.jūnijā.

Pasākuma cena pieaugušajiem 18 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.
Vietu skaits pasākumā ir ierobežots!

Piesakies: antra@egomane.lv Tel. 27544157 (Antra)

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."

22. maijs. V.Rudzīša lekcija: Sievietes pievilcība, arhetipi, pašapmāni

Viestura Rudzīša lekcijās tēmas izklāsts tiek veikts izmantojot dažādas psihodrāmas tehnikas - galvenokārt skulptūras un dalīšanās no lomām tajās. 

Nodarbībā runāsim par tēmām:

 • arhetipiskā pievilcība - sievišķās psihes vissenākā daļa, pamats un centrs;
 • seksuālās dzīves saikne ar vairošanos;
 • sievietes pievilcība un Varoņa loma vīriešiem;
 • pievilcība - aktīva vai pasīva?
 • pievilcība un modes industrija;
 • pievilcības saikne ar pārējiem sievietes ahetipiskās uzbūves līdzeņiem;
 • pievilcība un vardarbības jautājums.

Nodarbību vada: Vairāku grāmatu un publikāciju autors, lektors un psihoterapeits Viesturs Rudzītis. Svarīgu vietu V.Rudzīša dzīvē ieņem rakstīšana. Viņš ir grāmatu “Bendes meitiņa un viņas tēvs”, “Pie tēva”, “Pilni pagrabi partizānu”, “Nebeidzama varonība jeb Trāhīnietes”, “Dieviete”, “Meita un māte” autors. Pabeidzis psihoterapijas apmācību Sistēmiskajā ģimenes terapijā un Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā.

Dalības maksa: 25 eiro

Līdzi var ņemt maiņas apavus. Uz vietas ir arī čībiņas!

Piesakies nodarbībai: Aija 29934806 (labāk sms) vai aija@egomane.lv

Norises vieta: 22.05.2018. sākums 18:15 (Plānotais nodarbības ilgums 3h)

Norises vieta: Egomānes studijas Zelta zālē, seko norādēm! (Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas)

P.S. vietu skaits ir ierobežots!

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."24. maijs. Dieviete - Tevī. KROŅU iedvesmas darbnīca

Burvīgās, laiks radīt! Jā, mēs darīsim to, kas mums patiesībā vislabāk sanāk, mēs radīsim īstu mistēriju, skaistu piedzīvojumu, kurš vainagosies ar Tavu visskaistāko kroni. 

Patiesi īsta pērle = Tavs Dievietes, Mūzas kronis! 

No kā tapināsim? No kā vien vēlies, būs ļoti daudz skaisti materiāli, gan pērles- krāsainas, caurspīdīgas, baltas, lielas, mazas, unikālas…, gan dažadi metāla un koka dekoriņi, gan spīgulīšu- bling, bling, arī dažādi mākslīgie ziedi, lentes- 10 dažādu krāsu, arī mežģīnes…. aaaa… arī tills un kāda spalva.

Ar prieku dalīšos savās radošajās zinībās- nodarbību vadīšu es, Aija Bandere- Egomānes studijas idejas radītāja un vadītāja! !!!! Plānoju Jūs apburt un iedvesmot- nāc! 

TU esi gadīta- piedalīties, piedzīvot un radīt savu īpašo galvas rotu! 

Dalības maksa 18 eiro iekļauti nodarbībai nepieciešamie materiāliem, būs arī tēja un gardumi! KATRA MĀJĀS DODAS AR SAVU KRONI ;)

Līdzi var ņemt maiņas apavus. Uz vietas ir arī čībiņas!

Piesakies nodarbībai 24.05. sākums 18:15, Aija 29934806 (labāk sms) vai aija@egomane.lv

Norises vieta: Egomānes studijas Sarkanā zāle, seko norādēm! (Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas) 

P.S. vietu skaits ir ierobežots!

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."

29. maijs. Intīmais kurss sievietēm

Mēs dzīvojam laikmetā, kad sievietes reproduktīvā veselība un intīmā zona joprojām ir visai liela tabu tēma, par kuru nav pieņemts, nepieklājas vai ir ļoti neērti runāt. Sievišķības kultivēšanas ir kļuvusi par šī laikmeta modi, bet, diemžēl, mēs par savu vissievišķīgāko vietu savā ķermenī zinām vismazāk. Mēs cenšamies piekļūt savam sievišķības avotam, bet bieži patiesībā esam tik tālu pašas no sevis. Ir bijuši laiki un kultūras, kur sievietes intīmā zona tika svētīta, pielūgta un pat godināta. Šodien pasaules statistika sieviešu reproduktīvo problēmu ziņā ir vienkārši baisa un ar visu to pasaule pārāk lēni mostas no šī sievietes iegurņa noliegšanas miega. Delikātas un intīmas dabas problēmas ir katrai otrajai sievietei pasaulē. Iespējams, medicīnai ir izdevīgs šis noliegšanas miegs, bet Egomānes studija aicina tevi pavisam no cita skatu punkta paraudzīties uz savu sievietes ķermeni un savu sievišķību, lai, iespējams, atrisinātu, sakārtotu vai novērstu kādu sāpīgu un intīmu jautājumu.

Iegurnī sākas dzīvība, tur rodas un mainās sievietes emocijas, caur to plūst seksuālā enerģija, kas ir visspēcīgākā enerģija no visām, caur to sieviete savā ķermenī izjūt visas savas dzīves šķautnes laika griezumā, tur mājo sievietes dvēsele un pukst otra sirds. Sievietes iegurnis sevī slēpj patieso sievišķo spēko. 

Šī nodarbība ir intīms ceļojums pašai pie sevis. Tā ir kā atgriešanās pie pirmatnējās sievietes sevī. Tu saņemsi atbildes uz, iespējams, vēl sev pašai neuzdotiem jautājumiem par to, kas īsti mums atrodas zem kleitas. Zane ļoti atklāti un intīmi dalīsies visā, ko sievietei ir atņēmuši gadsimti. Nodarbības ir par iegurni, par iegurņa pamatnes muskulatūru, par dzīves kvalitāti, kas saistīta ar šo sievišķīgo zonu, par sievietes maksti, dzemdi un visiem procesiem, kas ar to saistīti, par intīmajiem muskuļiem un daudz delikātām problēmām, par kurām tik daudz sievietes klusībā raud, bet nerunā - urīna nesaturēšana, hemoroīdi, maksts sieniņu un orgānu noslīdējumi, libido, baudas trūkums u.c. Šīs nodarbības dod zināšanas jebkura vecuma sievietei, kā iegurnis spēj ietekmēt sievietes dzīvi, sievišķību, pašsajūtu, baudu, veselību un attiecības. 

Pilns kurss sastāv no 3 nodarbībām. 

Nodarbību tēmas:

 • Iegurnis un tā loma sievietes ķermenī.
 • Iegurņa pamatnes muskulatūra, tās nozīme ķermenī.
 • Iegurņa pamatnes muskulatūras ietekme uz veselību, attiecībām, emocionālo pasauli un seksuālo baudu.
 • Maksts un dzemde – filozofiskā puse, anatomija, iespējas, funkcijas.
 • Sieviešu delikātākās veselības problēmas Latvijā un pasaulē – urīna nesaturēšana, hemoroīdi, libido trūkums, menstruāciju problēmas, dzemdes un maksts sieniņu noslīdējumi, diastāze u.c.
 • Intīmā muskulatūra un tās nozīme dzimumattiecībās.
 • Fitnesa posts sievietes iegurnim.
 • Ikdienas darbības, kas visvairāk nogalina sievietes intīmo zonu.
 • Higiēnas līdzekļi – patiesība un to postošā ietekme. 
 • A.Kēgeļa vingrojumu īstā sistēma un tās nozīme.
 • Intīmo trenažieru un vaginālo lodīšu patiesā loma un nozīme intīmās muskulatūras attīstībā.
 • Intīmās muskulatūras sajušanas un attīstības treniņa sistēma.
 • Bauda, baudas orgāni un to nozīme sievietes ķermenī.
 • Baudas attīstīšana. 
 • Sievišķīgi intīmas diskusijas, jautājumi un atbildes.

Šīs zināšanas nav tikai apkopojums visam tam, ko Zane studējusi vairāku gadu garumā pēc labākajām Eiropas, Krievijas un Amerikas sievietes iegurņa izpratnes un attīstības praksēm. Tas ir arī viņas personīgais ceļš daudzu gadu garumā, meklējot atbildes uz neskaitāmiem jautājumiem, kas saistīti ar iegurni, sievietes ķermeni un sievišķību. Sievietes iegurnis ir bijis viņas pašas sakrālais ceļojums pie sevis, kuru Zane novēl izbaudīt katrai sievietei, lai līdz galam sevi pieņemtu kā sievieti un izprastu kā sievieti. 

Iepazīsti...sajūti...baudi...!

Nodarbību laiki:

Iepazīsti nodarbība – 29.maijs no 18.00-22.00. Samaksa: 35.00eur

Sajūti nodarbība – 5.jūnijs no 18.00-22.00. Samaksa: 70.00eur

Baudi nodarbība – 13.jūnijs no 18.00-22.00. Samaksa: 70.00eur

Reģistrēšanās: www.sajuti.lv 

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."


13. jūnijs - 20. jūnijs. Nometne Dievietēm Malagas Andalūzijas dienvidos El Chorro

Tik kolosāla vieta- lai Top 2tra nometne, un kāpēc gan ne! Kā reiz jūnijs ir pats labākais laiks tam! 

Iespējams šī nometne ir domāta Tev! Esi gatava SEVIS izzināšanai jeb Self Challange. Izaicini un iemīli savu es! Piesakies iespējams savam vislabākajam braucienam dzīvē! 

Iesim pa galvu reibinošām kalnu takām, suposim, brauksim ar kayakiem un peldēsimies Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā Malagas dienvidos. Dosimies trakingā- sasniegsim kalnu virsotnes. Uzdrīkstēsimies – uzmirdzēsim! Atklāsim sevī nezināmo, pieņemsim zināmo un iemīlēsim sevi vēl un vēl!

Dzīvosim El Chorro, kas ir mazs ciematiņš- īpaša vieta aktīvas atpūtas cienītājiem, it īpaši klinšu kāpēju vidū. Aizturi elpu un iegooglē šo nosaukumu un apskaties attēlus – wooooow! 

Vai sajuti kalnu varenību?! Vai esi gatava sevi izaicināt un piedzīvot sava iekšējā un fiziskā spēka potenciālu? Domāju, ka būsi pārsteigta, cik patiesībā stipra Tu esi!

Pirmajā dienā sajutīsim Malagas burvību!

Apmeklēsim: Malagas centru, sajutīsim Katedrāles varenumu, apskatīsim Malagas ostu un aiziesim iemērkt kājas vidusjūrā, slavenajā Malaguetas pludmalē. Paraudzīsimies uz naksnīgo Malagu no augšas, uztaisīsim selfiju ar Pikaso un degustēsim vietējo vīnu slavenajā El Pimpi vīna pagrabā.

Visas turpmākās dienas būsim El Chorro, kur: 

 • Dzīvosim viesu namā, kuru no visām pusēm ieskauj olīvkoki. Mūsu skaistajā viesu namā ir arī savs baseins, kurā baudīsim rīta, vakara un nakts peldes. 
 • Katru rītu modīsimies kopā ar aizraujošu rīta rosmi, ko vadīs Eva Kiseļova – aizrautīga dabas mīļotāja, klinšu kāpēja, virsotņu iekarotāja, sportiste un nu jau pilnvērtīga Malagas pastāvīgā iedzīvotāja vairāk kā 8 gadus.

Dienas vidus daļā piedzīvosim: 

 • Dosimies trakingā jeb pārgājienā uz Escalera Arabe (Arābu kāpnes). Tas ir unikāls cilvēka darbs, kas ļauj šķērsot kalnaino līdzenumu. Vairāk nekā 260 dažādu formu un izmēru pakāpieni, kas izcirsti akmenī ļaus mums piekļūt burvīgām ainavām un izbaudīt dabas varenību. 
 • Caminito del Rey (Karaļa ceļš). Taka, kas vijas gar klints sienu un ir izbūvēta 100 metrus virs ūdens. Taka ir droša un tā ir ne tikai ekstrēma, bet no tās paveras arī elpu aizraujoši skati. Ceļa garums ir 7,7 km, no kuriem 2,9 km ved pa nervus kutinošām laipām gar klints sienu. 
 • Supposim, baudīsim kopīgs piedzīvojumu ar kayakiem Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā. Protams arī peldes un saules pieskārienu terapija. 
 • Pēc izvēles iespēja izmēģināt klinšu kāpšanu (viss aprīkojums, instruktori ir pieejams), izjāde ar zirgiem, tandēma lidojumu ar paraplānu. Ir arī opcija – nekā nedarīšana un zvilnēšana pie baseina. 
 • Via Ferrata del Chorro pārbaudīsim mūsu muskuļu spēku un kāpsim klintī pa speciāli aprīkotu vertikālu un horizontālu taku. Laidīsimies pāri aizai un iesim pāri virvju tiltam speciālā aprīkojumā. Vārdu sakot, liksim elpai aizrauties uz mirkli un ļausim no mūsu krūtīm izrauties emociju kliedzienam.

Kopā ar Aiju Banderi, Egomānes studijas vadītāju ikvakaru tematiskās un radošās nodarbības (meditācija, sajūtu deja, Dabīgie dārgakmeņi: ieskats, to praktiskais pielietojums, Sieviete &Vīrietis, Par sievieti un maģiskais no Geišām, Sievietes pieskāriens attiecībām ikdienā, Pārsteigums – radīšanas prieks= radošā nodarbība. 

Būs arī dziedinošo bļodu skaņu meditācija kopā ar Juan de la Sierra, vietējo El Chorro ciematiņa iedzīvotājs jau vairāk nekā divdesmit gadus, skaņu meditācijas meistars, masāžists, reiki terapeits un dabisko terapiju pazinējs.

Dalības maksa 515 eiro+ avio

Nometnes datumi: 13.06.2018.- 20.06.2018.

Ja jūti, ka bija klikšķis, tad gaidu ziņu no TEVIS un dodamies! 

Vietu skaits ierobežots!

Plašāka programma pieejama pēc pieprasījuma - jautā :) 

Aija 29934808, aija@egomane.lv

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."


25. novembris – 2. decembris. MaRoKa novembris 2018 Nometne Dievietēm

Burvīgā… vēlies sajust, kā tas ir, kad rokas ir spārnu platumā? 

Esi aicināta uzmirgot un sasniegt savas virsotnes, tās kas ir Tevī pašā! 

Atradīsim Tavus resursus, uzlādēsim Tevi ar sauli, prieku, bezrūpību. Iespējams iedrošināsim un piešķirsim jaudu! 

Tiek organizēta 2018.gada nometne Dievietēm Āfrikas pašā stūrītī, Marokā – precīzāk pie Atlantijas okeāna. Tā būs nometne, it kā visām kopā, taču īstais piedzīvojums patiesībā notiks katrā no jums. 

Kurp dodamies: Maroka, Āfrikas kontinents. Lidojam no Viļņas ar tiešo reisu uz Agadir (Wizzair)

Datumi: izlidojam 25.11.2018. Marokā esam 25.11. – 02.12..

Nometne paredzēta tikai sievietēm. Būsim ap 20 skaistām, unikālām un ļoti īpašām sievietēm – dievietēm! 

Kas Tevi sagaida MaRoKā: 

 • iespēja būt vienai/ iespēja iepazīties ar 20 burvīgām sievietēm; 
 • ikrīta Joga pie Atlantijas okeāna;
 • Atlantijas okeāns; 
 • ap 30 grādu gaisa temperatūra; 
 • iespēja sajusties kā bērnībā – aizmirsīsim ikdienas steigu; 
 • ceru, no jauna iepazīsim katra sevi pašu un savu patieso es. 
 • sapratne un cieņa no līdzcilvēkiem; 
 • arī k.kas nedaudz pārgalvīgs - kas prasa rast sevī drosmi;
 • marokāņu virtuve; 
 • iespēja sērfot/vai izmēģināt sērfošanu; 
 • iespēja doties izbraukumā uz mazo Sahāru; 
 • Berberu un Gipsy tirgi; 
 • tematiskās, radošās un meditatīvās nodarbības; 
 • henna art ar vietējām dāmām, kuras mūs apzīmēs; 
 • Gnaua vietējā mūzikas grupa – koncerts.

+++ šis tas, ko nevar nemaz ietvert paredzamos teikumos, rāmjos un saturā 

Par Jūsu garīgo labsajūtu/kopējo auru īpaši rūpēšos es – Aija, Egomānes studijas idejas radītāja un vadītāja. Ik rīta jogu Atlantijas okeāna krastā baudīsiet ar burvīgo Madaru, kura dzīvo Marokā kopā ar ģimeni jau vairākus gadus.

Vakara gaitā vienkārši čillošana, čalošana, vīns, sulas… sarunas par dzīvi, mākslu, miers un lieliski pavadīts laiks vienai otras sabiedrībā, ar sarunām par Tevi, mani, mīlestību un dzīvi. Protams arī nakts miers.

Bildes no Marokas un citām nometnēm skat.: http://www.egomane.lv/galerija/

Dalības maksa: 485 EUR

Cenā ietilpst:

 •  Pilna nometnes programma, viss nodarbībām nepieciešamais;
 •  Vietējās grupas Gnaua uzstāšanās tikai mums;
 •  Izdaiļošanās ar Hennu – vietējo dāmu zīmējumi;
 •  Transfēri uz/no lidostas Agadirā;
 •  Dzīvošana riādā (vairākas dalībnieces vienā istabā);
 •  Ēdināšana Marokā 2x dienā: brokastis un vakariņas.

Cenā neietilpst:

 •  Nokļūšana līdz Viļņai un atpakaļ uz Rīgu no Viļņas. Pārlidojums Viļņa – Agadir (šobrīd abos virzienos kopā 160 EUR);
 •  Pusdienas;
 •  Ekskursijas (nav obligātas);
 •  Sērfošana (pēc izvēles);
 •  Apdrošināšana.

Tu esi gaidīta un aicināta!

Ar mīlestību, 

Aija no Egomānes studijas 29934806 aija@egomane.lv (FB @EGOmanes)

P.S. Ja vēlies detalizētāku info- jautā, ir pdf fails ar detalizētāku plānu. Aicinu dalīties/share ar šo burvīgo braucienu!

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."

22. maijs. Iepazīšanās nodarbība kaligrāfijas mākslā

Jau sen esi vēlējusies pamēģināt rakstīt ar tinti un rakstāmspalvu? Šī ir brīnišķīga iespēja meditatīvā un radošā gaisotnē iemēģināt pirmos soļus rakstīšanas mākslā. Pirmais tintes piliens, spalvas skrapstošais piekāriens papīram un domas koncentrējas tikai uz to, lai mūsu roka klausītu prātam un izdotos uzvilkt skaistu līniju.
Nodarbības laikā iepazīsimies ar elegantajiem angļu stila burtiem (copperplate), ko raksta ar smalku rakstāmspalvu un pamēģināsim veikt pirmos soļus burtu apguvē. Dažādas līnijas, burtu formas, vajadzīgais slīpums un spalvas uzspiediens, tas viss kopā veido šī rokraksta īpatnības.
Iepazīšanās nodarbības beigās uz jau gatava parauga pamēģināsim uzrakstīt kādu teicienu, ko papildināsim ar vinjeti – rotājumu kaligrāfijas mākslā.
Ja rakstīšanas burvība būs pārņēmusi Tevi savā varā, piedāvāsim pilnībā apgūt angļu stila burtu alfabētu (gan lielos, gan mazos burtus). Alfabēta apgūšanai būs nepieciešamas vidēji 8 nodarbības. 

Nodarbības vada pasniedzēja: Ina Leitone

Iepazīšanās nodarbība – visi materiāli un instrumenti iekļauti cenā. Dalības maksa 20 eiro, būs arī tēja un gardumi!

Līdzi var ņemt maiņas apavus. Uz vietas ir arī čībiņas!

Piesakies nodarbībai 22.05.sākums 18:30,  Aija 29934806 (labāk sms) vai aija@egomane.lv

Norises vieta: Egomānes studijas Sarkanā zāle, seko norādēm! (Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas) 

P.S. vietu skaits ir ierobežots!

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es." 


25. maijs. Skaistu rotu darināšanas un labošanas darbnīca

Darināsim jaunas rotas, kā arī pārveidosim/ uzlabosim/ salabosim apnikušās, vientuļās, klibās un garlaicīgās!

Katra mājās aiznesīs pašdarinātas rotas sev vai draugam, piemēram, auskarus, kakla rotu, galvas rotu, rokassprādzi, aksesuārus peldkostīmam, somiņai, atslēgām utt. Katram šīs rotas būs unikālas, tāpēc, aplūkojot visus darbiņus, varēsim smelties daudz ideju un redzēt dažādus tehniskus risinājumus. 

Rotu darināšanas pamatu apgūšana sniedz citu redzējumu gan uz tām rotām, kuras katram ir mājās, gan tām, kuras veikala plauktā.

Ja Tev ir kādas rotas, kuras vēlies izmantot kā detaļas jaunu rotu darināšanai- ņem tās līdzi! Salabosim, pārveidosim..

Māksliniece Ella Pella piedāvā darboties vērtīgā darbnīcā, kurā apgūt rotu darināšanas un pārveidošanas, salabošanas pamatprincipus, kas atver durvis pavisam citam skatījumam uz rotām gan veikalu plauktos, gan savā rotu lādītē! 

Mēs nodrošinām ar visiem vajadzīgajiem instrumentiem katram savas knaibles un materiāli: (aizdares, riņķīši, ķēdītes, grāmatiņas spalvām, pērlītes, stieplītes, nagu lakas ( īpašam trikam), nagliņas, āķīši utt). 

Uz vietas būs visi nepieciešamie instrumenti un materiāli, tāpēc droši pievienojies arī tad, ja nav nekā, ko ņemt līdzi. Pagatavosi sev rotu! 

Darbnīcas ilgums apmēram 3 h

Par darbiņu un materiāliem katrai dalībniecei dalības maksa ir 18 eiro. Iekļauta arī garda tēja un gardumi! 

Piesakies nodarbībai: Aija 29934806 (labāk sms) vai aija@egomane.lv

Norises vieta: Egomānes studijas Zelta zālē, seko norādēm! (Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas)

P.S. vietu skaits ir ierobežots!

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."28. maijs. Skaņu meditācija jeb peldēšana Gongu skaņās

Gongs ir Dzīvs. Tas visu dzird, uztver, jūt un saprot – tevī.

Šī skaņas meditācija vienmēr ir neparasts un brīnumains piedzīvojums – jo tajā mēs viegli ieejam savā patiesās un arī cilvēciskās būtības pasaulē. Notiek sastapšanās pašam ar sevi – cilvēku un dievišķo dvēseli – Gaismas un Mīlestības būtni.

Gongs un Tibetas dziedošie trauki atklāj tev ceļu pie sevis un Radītāja veidotā Visuma – un šajā ceļā ir jābūt gatavam sevi burtiski iepazīt no jauna! Jo Visuma skaņas patiesais spēks, neļauj tev palikt neīstam – tā kārtu pēc kārtas noloba visas tavas maskas, izsmeļ visas duļķes, atbrīvo no visām nastām. Tas ir neparasts un daudzpusīgs process – tā kā atdzimšana. 

Visuma varenā balss skan kopā ar Reiki un Gongu Meistari Kristu Džuliju Kirkupu.

Līdzi jāņem siltas zeķes un, ja ir paklājiņš!

Mīļi gaidīti skaņā un Mīlestībā!

Nāc 28.05. sākums plkst.18:30.

Norises vieta: Egomānes studijas Sarkanā zāle, seko norādēm! (Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas) 

P.S. vietu skaits ir ierobežots!

Dalības maksa: 18 eiro

Piesakies: Aija 29934806 (labāk sms), aija@egomane.lv

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."


30. maijs - 6. jūnijs. Nometne Dievietēm Malagas Andalūzijas dienvidos El Chorro

VIETU VAIRS NAV. GRUPA IR NOKOMPLEKTĒTA. 

Šī būs mazliet citāda nometne, mazliet aktīvāka un mazliet drosmīgāka, tomēr, ja Tu es aizrautīga, izturīga, nedaudz traka, jeb kopumā fantastiska būtne un lieliski, ja ar humora sajūtu… Šī nometne ir domāta Tev! Esi gatava SEVIS izzināšanai jeb Self Challange. Izaicini un iemīli savu es! Piesakies iespējams savam vislabākajam braucienam dzīvē! 

Iesim pa galvu reibinošām kalnu takām, suposim, brauksim ar kayakiem un peldēsimies Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā Malagas dienvidos. Dosimies trakingā- sasniegsim kalnu virsotnes. Uzdrīkstēsimies – uzmirdzēsim! Atklāsim sevī nezināmo, pieņemsim zināmo un iemīlēsim sevi vēl un vēl!

Dzīvosim El Chorro, kas ir mazs ciematiņš- īpaša vieta aktīvas atpūtas cienītājiem, it īpaši klinšu kāpēju vidū. Aizturi elpu un iegooglē šo nosaukumu un apskaties attēlus – wooooow! 

Vai sajuti kalnu varenību?! Vai esi gatava sevi izaicināt un piedzīvot sava iekšējā un fiziskā spēka potenciālu? Domāju, ka būsi pārsteigta, cik patiesībā stipra Tu esi!

Pirmajā dienā sajutīsim Malagas burvību!

Apmeklēsim: Malagas centru, sajutīsim Katedrāles varenumu, apskatīsim Malagas ostu un aiziesim iemērkt kājas vidusjūrā, slavenajā Malaguetas pludmalē. Paraudzīsimies uz naksnīgo Malagu no augšas, uztaisīsim selfiju ar Pikaso un degustēsim vietējo vīnu slavenajā El Pimpi vīna pagrabā.

Visas turpmākās dienas būsim El Chorro, kur: 

 • Dzīvosim viesu namā, kuru no visām pusēm ieskauj olīvkoki. Mūsu skaistajā viesu namā ir arī savs baseins, kurā baudīsim rīta, vakara un nakts peldes. 
 • Katru rītu modīsimies kopā ar aizraujošu rīta rosmi, ko vadīs Eva Kiseļova – aizrautīga dabas mīļotāja, klinšu kāpēja, virsotņu iekarotāja, sportiste un nu jau pilnvērtīga Malagas pastāvīgā iedzīvotāja vairāk kā 8 gadus.

Dienas vidus daļā piedzīvosim: 

 • Dosimies trakingā jeb pārgājienā uz Escalera Arabe (Arābu kāpnes). Tas ir unikāls cilvēka darbs, kas ļauj šķērsot kalnaino līdzenumu. Vairāk nekā 260 dažādu formu un izmēru pakāpieni, kas izcirsti akmenī ļaus mums piekļūt burvīgām ainavām un izbaudīt dabas varenību. 
 • Caminito del Rey (Karaļa ceļš). Taka, kas vijas gar klints sienu un ir izbūvēta 100 metrus virs ūdens. Taka ir droša un tā ir ne tikai ekstrēma, bet no tās paveras arī elpu aizraujoši skati. Ceļa garums ir 7,7 km, no kuriem 2,9 km ved pa nervus kutinošām laipām gar klints sienu. 
 • Supposim, baudīsim kopīgs piedzīvojumu ar kayakiem Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā. Protams arī peldes un saules pieskārienu terapija. 
 • Pēc izvēles iespēja izmēģināt klinšu kāpšanu (viss aprīkojums, instruktori ir pieejams), izjāde ar zirgiem, tandēma lidojumu ar paraplānu. Ir arī opcija – nekā nedarīšana un zvilnēšana pie baseina. 
 • Via Ferrata del Chorro pārbaudīsim mūsu muskuļu spēku un kāpsim klintī pa speciāli aprīkotu vertikālu un horizontālu taku. Laidīsimies pāri aizai un iesim pāri virvju tiltam speciālā aprīkojumā. Vārdu sakot, liksim elpai aizrauties uz mirkli un ļausim no mūsu krūtīm izrauties emociju kliedzienam.

Kopā ar Aiju Banderi, Egomānes studijas vadītāju ikvakaru tematiskās un radošās nodarbības (meditācija, sajūtu deja, Dabīgie dārgakmeņi: ieskats, to praktiskais pielietojums, Sieviete &Vīrietis, Par sievieti un maģiskais no Geišām, Sievietes pieskāriens attiecībām ikdienā, Pārsteigums – radīšanas prieks= radošā nodarbība. 

Būs arī dziedinošo bļodu skaņu meditācija kopā ar Juan de la Sierra, vietējo El Chorro ciematiņa iedzīvotājs jau vairāk nekā divdesmit gadus, skaņu meditācijas meistars, masāžists, reiki terapeits un dabisko terapiju pazinējs.

Dalības maksa 515 eiro + avio

Nometnes datumi: 30.05.2018.-06.06.2018.

Ja jūti, ka bija klikšķis, tad gaidu ziņu no TEVIS un dodamies! 

Plašāka programma pieejama pēc pieprasījuma - jautā :) 

Aija 29934808, aija@egomane.lv

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."


5. augusts - 13. augusts. Nometne PĀRIEM Gruzijā 

Pirmā nometne Pāriem! Tās laimīgās, kuras jau ir baudījušas Egomānes studijas nometnes Latvijā un ārpus tās (Portugāle, Gibraltārs, Maldīvas un vairākkārt Maroka), jau zina, cik fantastiski un kvalitatīvi tiek pavadīts nometnes laiks un baudīta vietējās zemes dzīve!

Esot šajās nometnēs, mēs esam sapratušas, ka tāda ir vajadzīga ne tikai sievietēm, bet arī pāriem: viņai un viņam. Mēs dodam iespēju piepildīt sapņus, būt tur, kur vēl nav būts! Sajust vienam otru. Piedzīvot vienam otru, saskatīt otrā arvien jaunus ziemeļblāzmas apvaršņus. Uzpildīt attiecības ar arvien jaudīgāku mīlestības degvielu!!!

Ceļojumā labāk iepazīsim sevi, savu otro pusi, satiksim līdzīgi domājošus cilvēkus, kā arī smelsimies jaunas zināšanas gan individuālai attīstībai, gan attiecībām!

Lidosim uz Kutaisi. Šis Gruzijas apgabals ir piemērots tiem, kuri īpaši novērtē katras valsts dabas varenību, tiem, kuri vēlas sajust īpašo gruzīņu viesmīlību, vienkaršību, sirsnību un izdarību!

Par piedzīvojumiem nometnē rūpēsies vesela komanda: arī vietējais saimnieks gruzīns Giga, kurš pavadīs mūs visu ceļojuma laiku! Kopā ar savu mīļoto cilvēku Tev būs iespēja baudīt īstu vasaru - sauli un neaizmirstamu veldzi Melnajā jūrā! Apskatīsim vienu no augstākajiem Gruzijas ūdenskritumiem, kā arī metīsimies aizraujošā raftingā pa kalna upi!

Vai esi kādreiz staigājis pa koku galotnēm? Kā tas būtu? Jūs abi kopā dosieties gida pavadībā pa romantiskām kalnu takām Okatce kanjonā, kuras vijas elpu aizraujošā augstumā, ar neaizmirstamiem dabas skatiem visapkārt.

Pārbaudīsim jūsu kā pāra sadarbību, dodoties nedaudz pārgalvīgā kāpienā gar kraujas malu uz pašu kalna galu, kur slejas slavenais Motsameta klosteris. Ja jutīsi, ka tas ir par traku, tad nodrošināsim Tevi ar transportu, kas nogādās Tevi uz galapunktu. Mēs baudīsim, nevis cīnīsimes!

Apmeklēsim Prometeja stalaktītu alas, kas ir viens no lielākajiem Gruzijas dabas brīnumiem un vienas no lielākajām alām pasaulē. Vēl nebijušas sajūtas mūsos raisīs īpaša mūzikas un gaismu spēle!

Dosimies romantiskās ekskursijās pa Kutaisi vecpilsētu un iepirksimies vietējos tirdziņos, iepazīsim īstu gruzīnu čaču, degustēsim gardus vīnus, kā arī mācīsimies pagatavot tradicionālo Hačapuri ar vietejām saimniecēm pavisam autentiskā vidē. Kungiem būs iespēja savu meistarību pārbaudīt, piedaloties īsta gruzīnu garduma- jēra gaļas šašlika pagatavošanas meistarklasē. 

Laikā, kad dāmas vadīs laiku dažnedažādu rotu gatavošanas darbnīcās, gruzīns Giga večus vedīs īstā nakts “ribalkā”

Gruzīnu īpašā viesmīlība un sirsnība ir zināma visiem, tāpēc neizpaliks arī tradicionālo dziesmu un deju šovs!

Katru rītu kopā ar Gunti Banderu pārus sagaida sportiski, atjautīgi un aizrautīgi uzdevumi, kuru laikā caur dažādām sadarbībām jums būs iespēja atklāt arvien jaunas attiecību šķautnes. Būs jālec, būs javar, būs jābūt atjautīgiem un pats svarīgākais- aizrautīgiem. Guntis Banders ir sporta entuziasts ar Sporta akadēmijas izglītību, viņam piemīt jaudīga humora izjūta un enerģija, kas uzlādē ikvienu!

Kopā ar Egilu Boitmani, vairāku uzņēmumu vadītāju, digitālā mārketinga entuziastu, start up uzņēmumu dibinātāju, mentoru, lektoru un dzīvesziņas skolotāju, jūs uzzināsiet, kā strukturizētsavu dzīvi, sakārtotu, pilnvētīgu, gan ģimenē, gan darbā. Sieviešu un vīriešu lomas, mērķu nospraušana, kā veidot pilnvērtīgas attiecības- tieši jums- viriešiem, stipriem un mērķtiecīgiem!

Laikā, kad vīrieši dosies vīrišķīgos piedzīvojumos, studijas Egomāne vadītāja Aija dāmām piedāvās piedzīvot sievišķīgas meistarklases, kuru laikā apgūsiet jaunas prasmes, kas ieviesīs jaunas kvalitātes attiecībās. Darbosimies arī radoši un lutināsim sevi un savus mīļotos vīriešus!

Aija ikdienā jau gandrīz 10 gadus ir masiere, tapēc jums būs ekskluzīva iespēja: tieši šoreiz pāru nometnē, mēs mācīsimies sniegt masāžu savam mīļotajam cilvēkam. Sajutīsim viens otru- pabūsim sajūtās! 

Antra Boitmane, aktīva dzīvesveida piekritēja, žurnāliste un ceļotāja jums sniegs konkrētas tehnikas, kā plānot un veidot ikdienas dzīvi, noticēt sev, vairot pārliecību par sevi, labāk sajust, baudīt dzīvi un atrast savu īsto aizrautību!

Vēl jūs gaida noslēpumaini uzdevumi ar mīļoto cilvēku, kas būs pārsteigums tieši jums!

Kā ierasts- Egomānes nometnēs pārsteigumi un dāvaniņas ik uz soļa, nāciet- piedalieties, dodieties un esiet šajā piedzīvojumā! Uzdāviniet sev šo braucienu!

Pāru nometnē Gruzijā kopā ar 4 organizatoriem. Uz šo brīnumaino zemi dosies tikai 12 pāri, tātad vairs tikai 10 pāriem ir iespēja 🙂

Kūrortpilsētas, kalni, skaistas baznīcas, bagāta arhitektūra, melnā jūra, skaisti kalni, brīnumaini minerālūdens avoti un seni arhitektūras pieminekļi ir tikai daļa no jaukajiem pārsteigumiem un neaimirstamāma sajūtām, kas jūs sagaida.

Dalības maksa: 900 EUR katram dalībniekam

Cenā ietilpst:

 • Pilna nometnes programma, viss nodarbībām nepieciešamais;
 • Ikrīta pāru uzdevumi, izmantojot dažādus vingrinājumus. “Rīta rosme pāriem.”
 • Ekskursijas katru dienu, maksas ieejas ietilpst cenā;
 • Transfēri uz/no lidostas;
 • Dzīvošana mājīgās divvietīgās istabiņās pašā Gruzijas sirdī:
 • Kārtīga, autentiska ēdināšana 2x dienā: brokastis, un vakariņas.Tikai lauku produkti, tā teikt viss eko 🙂
 • Transporta izmaksas.
 • Vietējais gids no lidmašīnas līdz lidmašīnai
 • Tematiskās, praktiskās un radošās nodarbības.

Cenā neietilpst:

 • Pārlidojums Rīga – Kutaisi (ap 300EUR);
 • Apdrošināšana.

Tikai viens nosacījums, lai piedalītos nometnē, Jums ir jābūt pārim!

Vietu skaits ierobežots!

Plašāka programma pieejama pēc pieprasījuma- jautā 🙂

Antra, antra@egomane.lv Tel.27544157

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."

Vingrošana veselai mugurai katru trešdienu

Nodarbības ir domātas Tev, ja:

 • Tev ir sēdošs darbs;
 • sāp mugura;
 • ir savilkta plecu josla; 
 • ikdienā sanāk maz kustēties;
 • vēlies līdzsvarot savu muskuļu darbu;
 • uzlabot stāju un kļūt staltāka;
 • nesen esi kļuvusi par māmiņu;
 • vēlies iemācīties pareizu vingrinājumu izpildi.

Nodarbība sastāv no trīs daļām – iesildīšanās, ķermeņa sagatavošanas gaidāmajai slodzei; galvenās daļas – vingrojumu komplekss korsetes, kāju un roku muskulatūrai; atsildīšanās daļas, kas sastāv no mierīgiem vingrinājumiem un muskuļu stiepšanas.

Vingrojumu izpildei sekos fizioterapeite Liene Biseniece. Liene ir pabeigusi LSPA bakalaura programmu fizioterapijā. Pieredzi vadīt nodarbības guvusi strādājot sporta klubā, sporta nometnēs un rehabilitācijas centros. 

Nodarbības plānosim regulāri- katru trešdienas vakaru :) atrodi laiku sev! 

Vietu skaits ierobežots, tāpēc noteikti piesaki savu dalību ar sms Lienei 26164267. 

Dalība nodarbībā: 7 eiro

Norises vieta: sākums 18:00 Egomānes studijas Zelta zālē, seko norādēm! (Tērbatas 33/35, bet ieeja no Lāčplēša ielas). 

P.S. ņem līdzi savu vingrošanas paklājiņu, ja nav - pasaki :) Nodarbībā vietu skaits ir ierobežots.

Esi laipni gaidīta Egomānes studijā ❤
"Mīlu sevi. Mīlu savu es."Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .