EGOMĀNES PRIVĀTUMA POLITIKA

PRIVĀTO DATU IZMANTOŠANAS POLITIKA

Jūsu sniegtie dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu kvalitatīvu, katram klientam pielāgotu pakalpojumu Egomānes studijā. Jūsu dati tiek ievākti zemāk minētajos gadījumos:

 1. Lai reģistrētu Jūs semināriem/nodarbībām Egomānes studijā.
 2. Lai reģistrētu Jūs studijas rīkotajām nometnēm.
 3. Lai reģistrētu Jūs citiem, Egomānes studijas piedāvātajiem pakalpojumiem (koučinga sesija, astrologa konsultācija, utt.).
 4. Ja esat aizpildījis/-usi kontaktu formu kontaktu sadaļā šeit.
 5. Ja esat atstājis/-usi savu e-pastu jaunumu saņemšanai.
 6. Ja esat veicis/-kusi maksājumu par Egomānes studijas saņemtajiem pakalpojumiem.

Šī privātuma politika izstrādāta, lai veicinātu izpratni par to, kā sniegtie dati tiek izmantoti un glabāti. Egomānes studija patur tiesības rediģēt privātuma politikā sniegto informāciju atbilstoši valstī noteiktajiem normatīvajiem aktiem. Jūsu sniegtie dati nekad netiks iegūti un apstrādāti bez Jūsu piekrišanas, kā arī tie netiek glabāti ilgāku laiku kā nepieciešams. Jūsu sniegtie dati tiek izmantoti tikai Egomānes studijas iekšējai lietošanai un nekad netiek izplatīti tālāk vai nodoti trešajām pusēm bez Jūsu piekrišanas. 

Sniedzot zemāk minētos datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek sniegti brīvprātīgi un Egomānes studija drīkst tos izmantot zemāk norādītajiem mērķiem:

 1. Vārds, Uzvārds - lai veiktu personas identifikāciju, pierakstot Jūs uz nodarbībām, semināriem, nometnēm, u.c. Egomānes studijas piedāvātajiem pakalpojumiem.
 2. E-pasta adrese - saziņai ar Jums, jaunumu/aktuālās informācijas izsūtīšanai.
 3. Telefona numurs - saziņai ar Jums, saistībā ar nodarbībām, izmaiņām nodarbību laikos, utt.

Pēc atsevišķa pieprasījuma, Jums var tikt lūgts sniegt padziļinātus Jūsu personas datus zemāk minētajos gadījumos:

 1. Dzīvesvietas/deklarētā adrese - piedaloties nometnēs Latvijā un ārvalstīs, rēķinu izrakstīšanai.
 2. Personas kods - piedaloties nometnēs Latvijā un ārvalstīs, rēķinu izrakstīšanai.
 3. Konta numurs - reģistrējoties nodarbībām, iznomājot telpas, piedaloties nometnēs Latvijā un ārvalstīs, rēķinu izrakstīšanai.
 4. Juridiskā informācija - telpu nomai, korporatīvajiem pasākumiem, rēķinu izrakstīšanai.

Jūsu personas dati tiks dzēsti tiklīdz sniegtā informācija konkrētā pasākuma/pakalpojuma ietvaros vairs nebūs aktuāla. Jums jebkurā brīdī ir tiesības lūgt mums dzēst sniegto informāciju, aizpildot kontaktu formu mūsu mājas lapā, vai rakstot uz aija@egomane.lv. Šajā gadījumā būs nepieciešama personas identifikācija, lai mēs būtu droši, ka Jūsu dati netiks rediģēti un dzēsti bez Jūsu piekrišanas.