EGOMĀNES STUDIJA TEV PIEDĀVĀ:

Apmeklēt dažādus seminārus

Kopā ar mums piedāvājam Tev gūt neizmirstamas zināšanas, iemaņas un prasmes Tavai sievišķīgajai izaugsmei! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Vairāk informācijas par semināriem 

Piedalīties nometnēs

Piedāvājam unikalu iespēju piedalīties lieliskās nometnēs, iedvesmojošu sieviešu kompānijā un gūt vēl nebijušus iespaidus!                       

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Vairāk informācijas par nometnēm

Skaistumkopšanas procedūras

Mūsu studijā kļūsi ne tikai enerģiski uzlādēta, bet sniegsim Tev iespēju iegūt arī sievišķīgu skaistumkopšanu un patīkamu reklaksāciju! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Meistarklases  

Egomānes studija piedāvā dažādas meistarklases gan izbraukumos gan studijas telpās. Dzimšanas dienas ballīte, darba pasākums, vai vienkārši kopā sanākšana, tā ir jūsu iespēja lieliski pavadīt laiku un apgūt ko jaunu un iedvesmojošu.

Vecmeitu ballītes studijā

Vēlies piedzīvot neaizmirstamu pirmskāzu ballīti? Šampanietis, radošas izklaides, make up, frizūra un dažādi pārsteigumi! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Astroloģiskās un Taro konsultācijas

Piedāvājam astroloģiskās un Taro konsultācijas ar Kristīni Akmentiņu Egomānes studijā Miera telpā. Konsultācijas cena 40 eiro. 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Karjeras iespējas

Šobrīt vēlamies Egomānes komandā uzņemt aizrautīgu, talantīgu, sevi izzināt alkstošu, uz izaugsmi orientētu komandas biedru! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Telpu īri

Sieviešu studija Egomāne piedāvā izīrēt mājīgas un moderni iekārtotas telpas pašā Rīgas centrā Tavai ballītei, draugu tikšanās pasākumam vai darba kolektīva pasākumam. Nāc un izbaudi neoficiālu atmosfēru savā lokā! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

www.egomane.lv

 .