AIJA BANDERE

Studijas idejas radītāja un vadītāja

Aija ir autentiskā es trenere un mazā biznesa koučs, ikdienā strādā ar cilvēkiem dažādos formātos.

Aija sevi definē, kā Autentiskā Es veidošanas un pašapziņas kouču. 

Es esmu praktiķis un vienmēr dalos ar zināšanām, kuras ir pārbaudītas "uz savas ādas".


Mazliet no mana CV:

  • RISEBAA  uzņēmējdarbības vadības bakalaura grāds.
  • Profesionāls koučs, ACC kvalifikācija: Transformācijas Koučingas Mākslā un Zinātnē, Erickson Coaching International skolā.
  • LU digitālais un sociālais mārketings. 

Papildus zināšanas:

  • numeroloģija, taraloģija, metaforiskās kārtis, mandalu terapija, dažādu vizualizāciju praktizētāja, meditāciju praktizētāja un vadītāja, pasākumu organizēšana Latvijā un pasaulē. Lektors auditorijā līdz 50 cilvēkiem. Neiroplastikas, psihosomātikas un apziņas pētnieks un interesents.
  • Kopumā ir iegūti vairāk kā 100 dažādi sertifikāti (gan Latvijā, gan pasaulē), zināšanas papildinu nepārtraukti.


Aija ir izveidojusi 2 brendus:

  • Egomānes studiju, kas pulcē ap sevi simtiem sieviešu, veido pasākumus, gan prātam, gan dvēselei. Saņemot pateicību pārsvarā par iedvesmu - iedvesmu būt pašam, uzdrīkstēties sapņot, un sapņus realizēt.
  • Interneta veikalu www.burve.lv, kur tiek pārdotas lietas ar nozīmi no visas pasaules.


Šobrīd Aija, raksta savu pirmo grāmatu par veselīgu pašapziņu un atgriešanos pie savas būtības, apzinātības prakses. Vada grupu treniņus Online skolā - programmā Autentiskais Es, konsultē klientus attālināti un klātienē. Tāpat Aija uzņēmumiem vada seminārus par emocionālo labsajūtu, balansu starp perosnīgo dzīvi un darbu, kā arī par citām tēmām, kas ir saistītas ar darbinieku un vadītāju labbūtību uzņēmumā. Veido personalizētus seminārus pēc pieprasījuma. Izzini vairāk, sazinoties aija@egomane.lv