AIJA BANDERE

Studijas idejas radītāja un vadītāja

Aija ir personības izaugsmes treneris un koučs, ikdienā strādā ar cilvēkiem dažādos formātos.

Aija sevi definē, kā Autentiskā Es veidošanas un pašapziņas kouču. 

“Strādājot, kā koučs esmu sapratusi, ka reizēm cilvēki ļoti vēlas saņemt motivāciju, iedvesmu no malas un tieši tajā brīdī es nojautu, ka ir nepieciešams piedāvāt vēl vienu pakalpojumu - kā perosnības izaugsmes trenerim.”

Aija ir izveidojusi brendu Egomānes studija, pulcē ap sevi simtiem sieviešu, veido pasākumus, gan prātam, gan dvēselei. Saņemot pateicību pārsvara par iedvesmu: iedvesmu būt pašam, iedvesmu uzdrīkstēties sapņot un sapņus realizēt. 

Autore: meditācijas flešam: "Miera elpa Tava telpa"

Izglītības ir ļoti daudz, jo Aijai ļoti patīk mācīties, bet saistībā ar šiem 2 pakalpojumiem, ir vērts pieminēt, ka Aija ir ieguvusi RSEBAA uzņēmējdarbības vadības bakalaura grādu un Profesionāla koučs ACC kvalifikāciju: Transformācijas Koučingas Mākslā un Zinātnē, Erickson Coaching International skolā.

Aija kopš 17 gadu vecuma ir mācījusies paralēli 2 skolās, līdz ar to izglītības ir iegūtas dažādas, un to pielietojumam ik uz soļa atrodas lietderība, ejot dzīves ceļu. Viņa ir praktizējusies Parīzē un Francijas ziemeļos, nostiprinot zinības Biroja darba vadībā, Apvienotajā karalistē iegūta papildus izglītība gramatvedības koledžā un uzlabots līmenis angļu valodā, studējot intensīvā viena gada programmā. Ļoti gribās pieminēt arī mācības Indijā 2011. gadā, kur, dzīvojot vienatnē 3 mēnešus, tika apgūtas meditācijas prasmes, komunikācijas un dažādas citas sirds prakses. 

Šobrīd Aija, raksta savu pirmo grāmatu par veselīgu pašapziņu un atgriezšanos pie savas būtības, apzinātības prakses. Vada grupu treniņus online skolā, programmā: "Autentiskais Es". Konsultē klientus, online un, kad valstī navizsludināta ārkartas situācija, arī klātienē. 

Ja Tu esi gatavs pārmaiņām un esi nolēmis strādat ar sevi, Tu vari izvēlēties sev piemērotāko konsultācijas veidu ar Aiju Banderi.

"Svarīgs ir šis brīdis. Kas es esmu? Ko es te daru? Kurp virzos?   

Aicinu iepazīt un uzsākt draudzību ar sevi -  savu EGO.

Tikai tad kad Tu patiesi iepazīsti sevi -  iemīli - Tu spēj dot otram.                         

No sirds novēlu Tev: "Mīli sevi! Mīli savu es!"

Aija"

 .