DIEVIETES - PIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJAS  M A L A I Z I J Ā 

Visas perfekcionistes, kuras vēlējās izkāpt ārpus savām robežām, paskatīties kā tas ir: iet savādāk, darīt savādāk, ļauties notikumiem, un pat gūt adrenalīnu no tā.

 Šeit tika aicinātas dievietes, kuras, iespējams, ir mazliet no karotāju arhetipa kategorijas, īsumā, tās, kuras jūt sevī jaudu, bet te bija padomāts arī par atpūtu - gan atpūtāmies, gan baudījām, un kā ierasts, atbraucām ar veselu krāvumu jaunu atziņu un absolūti nekārtīgu bagāžu.

Kuala Lumpur ir Malaizijas galvaspilsēta, kura dzīvo absolūtos kontrastos, tur sadzīvo pilnīgā nabadzībā būdiņās mītošie, kopā ar turpat blakus nepārtraukti augošajiem milzīgajiem debesskrāpjiem un Āzijas bagātību.  

Langkavi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām balto smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriālajā klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas un dzīvnieki.

Noslēdzām šo braucienu, atgriežoties pie eksluzīvi sakārtotās vides Singapūrā. Sajutām, kā tas ir, kad viss ir šķietami sakārtots, bet vai tas tāds bija patiesībā?

KO REDZĒJĀM?
PIEDALĪJĀMIES NODARBĪBĀS

AR AIJU BANDERI

  • Veselīga sava ES pieņemšana, savu vajadzību izprašana, sevis apzināta uztvere. Izpētei izmantosim dažādas tehnikas, iekļaujot elpošanu, meditāciju, uzdevumu pildīšanu.

  • Kroņu veidošana un kronēšanas ceremonija.
  • Sieviešu aplis - saruna plūsmā par sievietes būtību, iekļaujot darbu ar savu perfekcionismu un iluzījām par sevi un attiecībām partnerībā. Kā noteikt robežas un kā komunicēt par savām vajadzībām.

AR ZANDU BUCENIECI

  • Dzimšanas dienas sagaidīšana - kā veidot programmu un programmēt savu nākamo gadu.

  • Kopējā prognoze nākamajam gadam ar galvenajām aktualitātēm un katram izvilktu personīgo Taro kārti un paskaidrojumu ar galveno tēmu nākamajam gadam, kam jāpievērš uzmanība.

Šajā nometnē ar grupu kopā devos es - Aija Bandere (Zīmolu Egomāne un Burve radītāja, grāmatas “EsMe” autore), un Zanda Buceniece (dzīvās ētikas - ezoterikas skolotāja).