NOMETNE DIEVIETĒM  Š R I L A N K Ā

SAISTĪBĀ AR COVID-19 IZPLATĪBU LATVIJĀ UN PASAULĒ, NOMETNE DIEVIETĒM TIEK ATLIKTA UZ NENOTEIKTU LAIKU. SEKO LĪDZI JAUNUMIEM, JO NOMETNE NOTEIKTI NOTIKS, TIKLĪDZ BŪS DROŠI LIDOT!


Ikdienas maratonā, starp darbiem un pienākumiem, aizmirstam pašu svarīgāko - būt laimīgam. Lai kļūtu laimīgs ir sevi jāapzinās un no sirds jāiepazīst sevi - tādu, kāda Tu esi. Šajā nometnē Tev neviens neliks mainīties, bet Tu mainīsies - to es Tev apsolu! Tu piedzīvosi neaizmirstamus mirkļus, atpūtīsies un baudīsi fantastiskus dabas skatus un  redzēsi dzīvniekus savvaļā, ko iespējams esi redzējusi tikai krātiņos. 

Nometne Dievietēm norisinās Šrilankā pie Indijas okeāna, 4 dažādos reģionos (Dambulla, Sri Pada, Yala un Tangalle) - tiek mainītas dzīvesvietas, lai iepazītu Šrilanku pilnvērtīgāk.

Nometnē piedalās tikai sievietes - dievietes, katra individuāla personība, kas kopējo grupu veido unikālu, tieši tādu, kāda esi Tu!

Visas nometnes garumā, katru dienu tiks organizētas dažādas radošās un tematiskās nodarbības, kā arī meistarklases. Katru dienu sāksim ar apzinātības praksi ikdienai, kas ietvers dažādus vingrinājumus, mini dienasgrāmatu un īsu ikrīta meditāciju (vadīsimies pēc programmas, kad izbraukšana ekskursijās nav pavisam agri). 

KOPĀ 8 NODARBĪBAS

  • Stāstu stāstiem izstāstīju.
  • Kroņu darbnīca.
  • Melnbaltas mandalas un Polliannas principi katrai dienai.
  • Plāns turpmākajam gadam - balansa aplis un veiksmes atslēgas.
  • Rotu darbnīca ar Agnesi Zeltiņu.
  • Būt šeit un tagad. Karma.
  • Attiecības caur sajūtām - masāžas pamati savam mīļotajam. 2 nodarbības (masāža ķermenim un masāža galvai un pēdām).

Papildus nodarbībām, dosimies arī dažādās eksursijās, iepazīsim Šrilanku, atpūtīsimies, uzlādēsimies, baudīsim. Gida pavadībā dosimies uz tādiem tūristu iecienītiem apskates objektiem:

PIEVIENOJIES!  
Mīlu sevi. Mīlu savu es.