NOMETNE DIEVIETĒM  J A M A I K Ā

Nav vārdos izstāstāms, cik daudz var piedzīvot emocijas, sajūtu kokteili, dodoties kopā vairākām meitenēm uz pasakainu valsti.

Jā, tas patiešām nav parasts brauciens, tas ir absolūti neparasts! 

Ko mēs darījām būdamas Ziemeļamerikas valstī Jamaikā? Ikdienas būšanu pie Karību jūras pat nepieminēšu, bet ja nopietni, tad jautājums ir, ko tik mēs tur nedarījām.

Šī bija nometne kurā ikviena dalībniece piedzīvoja absolūti unikālus dabas brīnumus, ko tādu, ko nav iespējams redzēt un sajust ne Latvijā, ne Eiropā kopumā. Jā, šis brauciens bija ekskluzīvs.

Jamaikieši apbūra ar savu viesmīlību un pozitīvo skatījumu uz dzīvi.

Šī ir nometne, kur piedzīvojām sajūtu kokteili. Bija viss, gan saulriets Rics Cafe, gan lēciens ar virvi viļņu skaistajā Blue Hole, unikāla pastaiga tūristiem neiepazītā ceļā, ejot pa lietus mežu. Gatavojām kopā ar jamaikieti Sherie, kura ēdiena Jerk Chicken recepti ir guvusi mantojumā no ģimenes. Šeit mēs  piedzīvojām mirkli - šeit un tagad! Ikviena no mums spēja atslēgties no visām ikdienas rūpēm un iespējams plānotājā parādījās vieta arī jaunām idejām un sapņiem. Ar ikdienas jogas un meditācijas praksēm pavisam viegli sajutām, cik labi ir sākt rītu ar liegu saplūšanu pašai ar sevi.

Egomānes nometnes it kā notiek daudzām meitenēm/sievietēm esot kopā, bet patiesībā tas ir fantastisks piedzīvojums katrai sevī - ieraugot sen aizmirsto, no jauna samīļojot sevi un savu es, no jauna pieskaroties īstajām dvēseles stīgām un atceroties, kas Tu esi, kāpēc esi šeit un visbeidzot - no sirds sajūtot, cik Tu pati esi kolosāla!

LASI PAR NOMETNI ARĪ ŽURNĀLĀ PRIVĀTĀ DZĪVE